Už jste využili výhody BRNOPASu?

Co je to BRNOPAS? Turistická karta plná výhod, kterou čeká druhá turistická sezóna. Je určena nejen turistům, ale i místním, kteří díky ní mohou získat řadu finančních výhod a tipů, jak trávit volný čas.

BRNOPAS vás provede městem a jeho okolím, doporučí místa a události hodné pozornosti a navíc zajistí zajímavé slevy na vstupném nebo dokonce vstupy zdarma. Je momentálně také jedinou možností, jak se dostat do vily Tugendhat, která je do konce roku vyprodaná. Ale pozor – i s ním je kapacita lístků omezena.

V nabídce BRNOPASu najdete desítky institucí. Dospělým umožní vstup zdarma do Mincmistrovského sklepa nebo do zahrad vil Tugendhat a Stiassni, dětem zase do VIDA! science centra. Slevy se týkají například hradu Špilberk, vily Löw-Beer nebo věže Staré radnice s krásnou vyhlídkou na město. Od 15. července se nabídka rozšíří o Národní divadlo Brno, Anthropos, Retro muzeum Na statku a velkou výhodou se stane také to, že součástí BRNOPASu bude jízdenka MHD.

Získat BRNOPAS je velmi jednoduché. On-line nákup zabere pár minut a veškeré potřebné informace najdete na portálu GOtoBRNO.cz. Máte-li raději osobní přístup a chcete kartu vlastnit fyzicky, zastavte se v některém z informačních center TIC BRNO. Můžete si vybrat variantu od jednoho do tří dnů.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307