Ve Slatině funguje první vejcomat v Brně

Dát si čerstvá vejce každý den bez nutnosti tlačení se ve frontách v supermarketech? V současné době nejbezpečnější nákup této důležité součásti jídelníčku nabízí automat na vejce v brněnské Slatině.

Ve vejcomatu najdete vejce podestýlková i ta z volného chovu. Foto: Pocket media/Klára Galle

Nejčersvější vejce za nejpříznivější ceny

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách je firma s více než čtyřicetiletou tradicí, známá po celé republice díky kvalitní produkci a distribuci konzumních vajec. K dispozici mají Kosičky vajíčka od více než 1 000 000 nosnic denně na různých způsobech ustájení. Jedná se o klecové chovy s označením 3CZ, podestýlkové s kódem 2CZ, vajíčka z chovů ve volném výběhu s kódem 1CZ a křepelčí vajíčka. Kosičky se odlišují od jiných drůbežáren tím, že každodenní produkci vajec rozvezou místní zaměstnanci sami po celé České republice k cílovým zákazníkům. Tím eliminují složité distribuční cesty a překupy velkoobchodům.

Nejen mléko, ale i vejce z automatu

Nyní je navíc koupíte v Brně-Slatině prostřednictvím automatu na vejce – tzv. vejcomatu. Rychle, bezpečně a díky platebnímu terminálu i bezhotovostně. V automatu je k dispozici 10 produktů různě velkých balení různě velkých vajec od malých „S“ přes „M“ a „L“ až po dvoužloutková vejce velikosti „XL“, navíc v barvě hnědé či bílé. Samozřejmostí je každodenní očista a dezinfekce zařízení. V případě zájmu o větší množství vajec, než lze zakoupit prostřednictvím vejcomatu ve Slatině (například do vaší restaurace, jídelny, cukrárny, lahůdek či potravin), kontaktujte přímo podnik v Kosičkách.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307