VELKÝ ŠPALÍČEK A DOBRÉ SKUTKY NEJEN O VÁNOCÍCH

Vánoce jsou tu co by dup. Spousta z nás si tak představí shon, stres a shánění dárků. Nás, které „nic“ netrápí, čekají o Vánocích chvíle v rodinném kruhu u stromečku s dárky, dobré jídlo a pití. Těm, kteří to štěstí nemají, můžeme udělat radost jinak. Existuje řada nadací a sdružení, jež je možné podpořit. Pokud nelze přispět finančními prostředky, můžeme přispět koupí potravin, hygienických potřeb, darovat oblečení.

VELKÝ ŠPALÍČEK A DOBRÉ SKUTKY NEJEN O VÁNOCÍCH

Ve Velkém Špalíčku v průběhu adventu každoročně u Vánočního stromu plníme přání dětským onkologickým pacientům příspěvky pro Nadační fond Krtek. A všem, kteří jste také pomohli nebo se na to chystáte, moc děkujeme. V průběhu roku v našem centru spolupracujeme se sdružením Mamma HELP, podporujeme projekty Masarykovy Univerzity, osvětové akce atd.

Ve Velkém Špalíčku můžete zvládnout vše pod jednou střechou. Zaparkujete v podzemních garážích bez registrace a po celý den. Nakoupíte v široké škále obchodů. Občerstvíte se v některé z restaurací. Za zmínku stojí nově otevřená restaurace LET´S STEAKing na Dominikánské ulici. Půjdete za zábavou do kina. A u vánočního stromu můžete přispět na dobrou věc.

V nejbližším okolí Špalíčku se nachází troje vánoční trhy a každý z nich má své kouzlo. Najdete zde tipy na dárky, gurmánské speciality, moky na zahřátí i bohatý doprovodný program.

V průběhu předvánočních shonů bychom si měli udělat čas pro sebe a naše blízké. S těmi nejmenšími lze strávit společný čas na procházce, nazdobit stromky jablíčky pro zvířátka. Nebo jít rovnou do Zoo Brno na rozsvěcení vánočního stromu či na Štědropolední krmení zvířátek.

Pro ty dospělejší trocha kultury taky neuškodí a nabídka brněnských divadel i výstav je bohatá. V listopadu bylo otevřeno zrekonstruované Janáčkovo divadlo, kde je nyní zajímavá výstava Janáčkovy rukopisy. V Mahenově divadle se konají mimo činoherní představení i krásné koncerty. A nejen tam. Vánočních koncertů a muzikálových představení je po celý prosinec nepřeberné množství, každý si tak vybere dle svého vkusu. Kdo dává přednost technice, zajímavá bude výstava KOMUNIKUJEME v Technickém muzeu.

Ať máte adventní čas dle Vašich představ a Vánoce šťastné a veselé.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307