Více služeb na jednom místě v novém informačním centru

V přízemí nového parkovacího domu na Panenské ulici, hned vedle vchodu do Mincmistrovského sklepa, vznikne letos na podzim nové informační centrum se širokou nabídkou služeb.

Budou tu k dispozici klasické informační materiály o městě i široký výběr suvenýrů a propagačních předmětů. Návštěvníci budou mít také možnost nákupu vstupenek na kulturní a jiné akce související s cestovním ruchem. Součástí centra bude klidová zóna s dobrou kávou a připojením k internetu. V nových moderních prostorách budou i toalety, úschovna zavazadel a dobíjecí místo pro mobilní telefony.

TIC města Brna bude mít i nadále informační centrum také na Radnické ulici. V pobočce v Panenské ulici ale nabídne návštěvníkům více služeb na jednom místě. „Navíc oživíme hluché místo, které je důležitou spojkou mezi centrem Brna a ulicí Husovou, kde se nachází výstavní prostory Moravské galerie, přímý vstup na hrad Špilberk a nově také vstup do krytu 10-Z. Přidanou hodnotou tohoto místa je pak možnost pohodlného parkování,“ vypočítává výhody ředitelka TICmB Jana Janulíková.

V Panenské ulici by infocentrum mělo být dva roky. Pak se přesune naproti hlavnímu vlakovému nádraží.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307