Vltava zaplaví v srpnu Brno

Ne, nečeká nás náhlá změna toku řek... To jen známá pražská kapela zamíří v sobotu 20. srpna na nábřeží Svitavy na festival Překročme řeku.

„Hlavním cílem festivalu i celého projektu je ukázat obyvatelům i návštěvníkům města Brna vše, co řeka Svitava nabízí,“ říká předseda pořádajícího Černovického sdružení Ladislav Kotík. Kromě bohatého hudebního programu v režii klubu Stará Pekárna bude možné navštívit běžně nepřístupné objekty, jako je areál bývalých městských jatek na ulici Masná nebo Briessovu sladovnu v Husovicích. Pro milovníky hraní bude v kulturním hubu Industra připraven festival deskových her a hraček. Hlavní pódium bude umístěno na Černovickém nábřeží, pestrý program bude ale rozprostřen po celém toku řeky Svitavy.

Festival začne neckiádou a bude pokračovat příjezdem parního vlaku. Ten přijede po posvitavské vlečce a cestou zastaví na Tkalcovské a Křenové ulici. Kromě kultury a zábavy budou pro sportovní nadšence otevřena sportoviště, která se nachází poblíž řeky. Celý program potom vyvrcholí koncertem skupiny Vltava a divadelním představením divadla Feste. Více informací o programu i o tom, co se děje kolem Svitavy, najdete na www.nabrezisvitavy.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307