Vyhlédněte do ulic Brna z minibusu

Oblíbené vyhlídkové jízdy minibusem se opět vrací do ulic Brna. Nasednout a vyrazit na místa, která jsou pěšky z centra obtížněji dostupná, můžete ze zastávky na náměstí Svobody.

Nabídka jízd je letos rozšířená na tři okruhy. Podívat se můžete za Brněnskými vilami, což je dvouhodinový okruh okolo vil Löw Beer, Tugendhat a Stiassni a Jurkovičovy vily. Na tento okruh odjíždí minibus v pátek a v neděli (kromě první neděle v měsíci) v 10, ve 13 a v 16 hodin. Nový okruh za Brněnskými hrady vede až k hradu Veveří, minibus zajíždí samozřejmě i na hrad Špilberk. Jízda trvá téměř tři hodiny a absolvovat ji můžete každou sobotu v 10 a ve 14 hodin. Třetí okruh se jmenuje Brno židovské a minibus odjíždí z náměstí Svobody vždy první neděli v měsíci v 10 a ve 14 hodin. Při jízdě minibusem doprovází turisty průvodce, pro zahraniční návštěvníky jsou připraveny audioguidy s výkladem v anglickém a německém jazyce.

Další informace najdete na stránkách TICu. Jízdné vyjde na 250 Kč pro dospělého, 150 Kč pro děti od 7 let, studenty, seniory, ZTP a ZTP/P a 600 Kč pro rodinu. Jízdenky se prodávají v informačních centrech TO JE Brno v Panenské ulici, pod krokodýlem v Radnické ulici a online na www.ticbrno.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307