Vyrazte na jarní komentované prohlídky a projížďku minibusem

V dubnu opět odstartují jarní tematické prohlídky Brna. Průvodci vás provedou patnácti okruhy. Vrací se také vyhlídkové jízdy turistickým minibusem.

Nejprve se můžete vydat za brněnskými sochami s prohlídkou nazvanou Hrnem sošným Brnem. O dalším víkendu následuje putování za ztraceným Brnem a německou úřednickou čtvrtí. Poté se můžete vydat třeba po stopách Theophila Hansena, Napoleona nebo J. G. Mendela či navštívit ústřední i židovský hřbitov. Budete moci obdivovat brněnské baroko i secesi a prozkoumat Staré Brno nebo svět kaváren, jak těch zmizelých, tak i těch, které jsou populární dnes.

Jelikož je kapacita prohlídek omezená, doporučujeme si s předstihem zakoupit vstupenky v infocentrech na Panenské a Radnické ulici. Dospělí zaplatí 100 korun, zlevněné lístky pak stojí polovinu. Přesný program a místa, odkud se vyráží, najdete na webu www.ticbrno.cz.

Od 14. dubna je také možné nasednout do turistického minibusu a vyrazit na místa, která jsou pěšky z centra obtížněji dostupná. Minibusy pravidelně odjíždějí ze zastávky na náměstí Svobody po třech trasách – za brněnskými vilami, hrady a za poznáváním židovského Brna. Jízdní řády a další informace najdete rovněž na stránkách TICu.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307