Výstava Poklad Inků

1. 11. 2019 – 31. 1. 2020

Po velkém úspěchu výstavy Titanic se v pavilonu C brněnského výstaviště uskuteční další světová výstava. Tentokrát posune návštěvníky v čase do mnohem vzdálenější minulosti, až do předkolumbovské doby Jižní Ameriky, aby společně objevili Poklad Inků.

Výstava Poklad Inků

Pod záštitou prezidenta Peru do Brna doputuje ohromný zlatý poklad nesmírné historické hodnoty, ale i ceny samotného zlata, ze kterého jsou předměty vyrobeny. Jedná se o originální rituální předměty, které poprvé opustily území Jižní Ameriky.
Výstava Poklad Inků představuje unikátní zlaté exponáty pocházející z říše Inků a dalších jihoamerických civilizací. Na ploše více než 2 000 m2 návštěvníci uvidí stovky předmětů, do kterých je doslova vryta historie starých civilizací a jejich bohů. Exponáty byly do Evropy zapůjčeny s pověřením peruánské vlády a pod záštitou samotného prezidenta. „Jedná se o exponáty, na které se do Peru jezdí dívat miliony lidí z celého světa.

Nyní budou k vidění v Brně,“ sdělila Květa Havelková, zástupce společnosti JVS Group, která v Brně nedávno představila výstavu Titanic. Výstava začne 1. listopadu a potrvá do konce ledna následujícího roku.

www.pokladinku.cz

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307