ZA JÍDLEM ZVE ANTONIO CARLINI

Konečně svítí sluníčko a zahrádky opět rozkvétají. My jsme se už nemohli dočkat a dali jsme si naše letošní první kafe v parčíku. A to ne jakékoliv.

ZA JÍDLEM ZVE ANTONIO CARLINI

Novinka na brněnské scéně, která rozhodně stojí za povšimnutí, se jmenuje Kafe na písku. Nachází se na nám. SNP a má za sebou první týdny provozu. Výběrová káva od Rusty Nails voní celým parkem. Sednout si můžete venku na palety nebo na deky a máte k tomu krásný výhled. Park SNP je roztomilý a hezky upravený. Objednat si můžete malým okénkem, které kouká přímo do srdce parku, ale pokud si přejete, sednout si můžete i uvnitř kavárny. Majitelé Katka a Martin se rozhodli podporovat české produkty a výrobce. Můžete si zde dát dortík od Lenka na to peče nebo veganské bagely od Ovegano a v pátek se snídá celý den s vlastními kváskovými loupáčky. K pití si můžete dát limču od Bohemsca nebo jedno chlazené z pivovaru Frankies. Katka a Martin jsou vám vždy k dispozici a s úsměvem. Z kávových hobíků se vypracovali na profesionální úroveň, zde si můžete být opravdu jistí, že si dáte kafe přesně tak, jak má být! A do kapůča si přece zasloužíte biomléko. Tak pokud půjdete kolem, určitě se stavte. V teplejších dnech pro vás mají i skvělé nanuky z dílny Na Dřívku.

Když máte chuť na pauzu nebo potřebujete vyřídit pracovní schůzku a nacházíte se v centru, Air Cafe na Zelňáku je ta správná volba. Obsluhu jsme zde potkali pouze příjemnou a kromě jiného mají fantastickou rebarborovou limču . Rádi sem chodíme i na kafčo, ale zkusit musíte i jejich rumovou kartu. Takže ideální místo na pracovní schůzku – podepsat kontrakt a hned si připít něčím výjimečným.

Bonusem je už jenom příjemný interiér s nádechem historie. A brzy snad i zahrádka ve vnitrobloku, která je aktuálně v rekonstrukci, ale bude to určitě pecka. Co víc si přát než teplo a sluníčko, už i na Prýglu otevřeli plavební sezónu. Tak pokud nechcete trčet ve městě, vemte si batůžek, přibalte sklenky, vínečko a deku. Z našeho e-shopu si k tomu pořiďte kus voňavého alpského sýru Toma, polosušená rajčátka datlovky, pytlíček slaďoučkých jednodruhových oliv a máte piknik jak vyšitý! Tak honem ven, ten vitamin D potřebujeme všichni jako sůl!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307