Za jídlem zve Barbora Fouldová

Letošní rok je sice přestupný, ale únor zůstává nejkratším měsícem. I to je jeden z důvodů, proč jej mnozí pasují na „suchý“. Ať už jste se rozhodli letošní únor pít nebo ne, za dobrým jídlem se můžete vydat kdykoliv. Co v tomto měsíci neminout?

Za jídlem zve Barbora Fouldová

Obliba vietnamské kuchyně v Brně nepolevuje, ba naopak, podniky nabízející „fóčko“ rostou jako houby po dešti. Za velmi zdařilé bistro považuji Cà Phê Cổ na Jezuitské. Kromě rozmanitého výběru jídel a dezertů si můžete zakoupit suroviny s sebou a vašemu oku bude lahodit nápaditý interiér. Jen pozor, často zde bývá plno. Pokud holdujete spíše americké kultuře, stavte se do Burger Innu. Nejenže si pochutnáte na znamenitém burgeru, ale díky osobité atmosféře se navíc budete cítit jako uprostřed Brooklynu.

Kam si zajít, když vás honí mlsná? Moje srdcovka je Kafe & Kobliha, kde vám naservírují čerstvé, ručně dělané koblihy a k tomu výběrovou kávu. Nemusíte se obávat, že by se vám dobroty omrzely, poněvadž je každý měsíc jiné menu a tvůrci přichází s novými a neotřelými příchutěmi. Sídlí na Pekařské, ale pokud je to pro vás z ruky, Kafe & Koblihu si můžete dát od podzimu i na Panské.

Stále máte na něco chuť? Kdy jste naposledy měli pořádnou vafli? Jednu takovou si můžete dát v příjemném podniku Le Vafle. Kam nejraději chodím, když prostě nevím, co by? No přeci do Spolku. Kavárna oděná do prvorepublikového hávu se vyznačuje tím, že v ní nehraje žádná hudba, tudíž se můžete nerušeně soustředit na vaši debatu. Stálicí v menu jsou těstoviny radiatori, které nikdy nezklamou.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307