Za pohybem zve Hana Šormová

Zavázat tkaničky na dva uzle. Tři, dva, jedna a už je tu start. Pojďme se společně proběhnout letos už na 5. ročníku Brněnského půlmaratonu, který se koná v neděli 16. dubna.

Za pohybem zve Hana Šormová

Poběžím už podruhé a mám ještě v živé paměti rychlý seběh dolů Masarykovou ulicí, zahnutí k Novým sadům, odtud po trase linky 8 k hale Rondo a brzy se dostáváme k Velodromu, kde je první občerstvení a netradiční proběhnutí v oválu pro dráhové speciály. Areál BVV zůstává po pravé ruce a blíží se první mírné stoupání u Pisárek. Proběhneme kolejovou smyčkou a už můžeme uvolnit nohy. Čeká nás dlouhá rovinka na ulici Hlinky.Také už cítíte potřebu svlažit rozpálené hrdlo? Před vchodem do areálu BVV je druhá občerstvovací stanice s vodou. Odhazuji kelímek a znovu se za hotelem Voroněž napojuji na už proběhlou trať závodu. Akorát běžím v protisměru a zdravím rychlejší běžce druhého okruhu. Míjíme smyčku Nové sady a zahýbáme „Masaryčkou” směrem na náměstí Svobody.

Ti, kdo běží jenom desítku, už mohou pomalu slavit a těšit se na odměnu. Vytrvalejší z nás si po kelímku vody zopakují celou trasu ještě jednou. Před cílovou páskou si marně lámu hlavu, zda to mám zapotřebí. Ale protnutím cíle se do těla vyplavují endorfiny a už teď vím, že na startu brněnského závodu nestojím naposled. Změřte síly na okruhu dlouhém 21 kilometrů. Nabízí se vám možnost proběhnout si místa, která jsou za normální dopravy pro běžce jen stěží přístupná. Co víc, závod se zapsal mezi TOP10 nejlepších českých závodů podle Českého atletického svazu.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307