ZA ŽIVOU HUDBOU ZVE KAPELA JAY DELVER

Červen je tu a s ním snad konečně přichází teplé, prosluněné dny, ale hlavně příjemné večery a noci, kdy se člověk vrací z koncertu svého oblíbence jen v tričku. Během tohoto měsíce se večerní život naplno probouzí, a proto se nám nabízí nespočet akcí, na které se můžeme těšit. Kam se obzvlášť vyplatí zajít?

ZA ŽIVOU HUDBOU ZVE KAPELA JAY DELVER

Začneme na vážnou notu. Nebo ne? Hned 5. června rozezní Konvent Milosrdných bratří komorní těleso Brno Contemporary Orchestra. Pro příznivce soudobé „vážné“ hudby ideál. Pro ostatní fascinující výprava za netradičními zvukovými krajinami.

Ti, kteří dávají přednost pořádné náloži, můžou zaběhnout na Flédu, kde ve stejný večer vystoupí americká post-hardcorová kapela Atreyu. Jejich hudba vyniká hymnickými, melodickými refrény a dnes již spadá spíše do kategorie alternativního rocku. Metalu se ale nevyhýbá a energie při jejich vystoupeních si nezadá s leckterou metalcorovou stálicí.

Kabinet MÚZ vyhrál v minulém roce ocenění pro nejlepší venue v České republice. Se svou žánrově pestrou dramaturgií pokračuje i v letošním roce. Dvojkoncert Laca Decziho bude zážitkem, který potěší příznivce jazzu a obzvlášť pak ty, jež si libují v latinskoamerických rytmech, z nichž Lacova kapela tak ráda čerpá. Koncerty se budou konat 12. a 14. června. V Kabinetu MÚZ vás o pár dní později čeká ještě jedna lahůdka, a to americká kapela Black Lips, která posluchače 20. června zaved do světa psychedelických 60. let, garážového rocku a nostalgických melodií.

Poslední červnový víkend, konkrétně 29. června, se můžete těšit na festival UPROSTŘED. V rámci jeho programu proběhne koncertní večer s názvem The Experience, který se bude konat v prostorách brněnské káznice na Cejlu. Vystoupí kapely Mayen, Rány těla, Mutanti hledaj východisko, 52 Hertz Whale a Jay Delver, kteří koncertem podpoří čerstvě vydané album Lonely Online Dragons. Netradiční prostory káznice vybudované v 18. století dodají koncertům neotřelou atmosféru.

Programy brněnských klubů toho v měsíci červnu skýtají opravdu mnoho zajímavého, proto do nich neváhejte nakouknout.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307