Zářijové tematické prohlídky

Ani na podzim nezůstanou zájemci ochuzeni o tematické prohlídky, které pořádá TIC BRNO. Už v září se mohou společně s vyškolenými průvodci vydat za brněnskou secesí, pasážemi a židovskými památkami.

Koho láká poznávání ulic města a jeho zákoutí, neměl by vynechat jedinečnou příležitost vydat se na zajímavá místa a dozvědět se něco o historii i současnosti moravské metropole. Za secesí, která ovlivnila tvář Brna na přelomu 19. a 20. století, se vyráží v sobotu 16. září ve 14 hodin z náměstí Svobody.

Následující víkend bude patřit Brnu židovskému. V sobotu 23. září v 10 hodin se na Moravském náměstí potkají ti, jež zajímá soužití Čechů, Němců a Židů. V neděli pak ve stejný čas začíná na nádvoří Staré radnice prohlídka nazvaná Židovské Brno. O čtyři hodiny později je potom sraz před vstupem na jeden z nejkrásnějších židovských hřbitovů v Evropě.

Poslední zářijovou sobotu láká TIC BRNO na komentovanou procházku za tajemstvími a krásami brněnských pasáží. Trasa přibližující nejen ty nejkrásnější a nevýznamnější, ale i docela nenápadné průchody, začíná opět na nádvoří Staré radnice a vyráží se v 10 hodin. V říjnu je možné s průvodci poznávat např. brněnské pivovary, baroko či Ústřední hřbitov.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307