Zelný trh – pod zemí. Zve TIC BRNO a CNN.

Nemusíte být zrovna upíři, abyste ocenili mikroklima brněnského podzemí. V Brně hned po zimě začíná léto, tak se chládek bude hodit. Přeneseme vás do detektivního dramatu a donutíme vás vydat ze sebe to nejlepší. Budete muset využít všechny své schopnosti, abychom vás pustili ven.

Zelný trh – pod zemí. Zve TIC BRNO a CNN.

Pod Zelným trhem se pořád něco děje, jen to shora není vidět. Myslíte si, že vám to pálí, máte dobrou kondičku a dostanete se z každé šlamastiky? Dokažte to v Exit game Poklad v Labyrintu, která prověří vaše schopnosti a ty úspěšné ocení zlatým pokladem. Další zážitky slibuje Upíří larp. Anglická zkratka představuje interaktivní divadlo, kde sami hráči určí, jak to celé dopadne. Oblíbený formát pro firemní teambuildingy si stejně dobře užijete s partou přátel.

Anebo si můžete podzemí jen tak projít. Brněnské podzemí je „nekonečné“ a ukrývá nečekané poklady. Není jen pod Zelným trhem. Americká CNN nedávno upozornila, že Kostnice u sv. Jakuba je jedno z 11 míst, které musíte v Česku navštívit, a že větší mají jen v Paříži. Chystáte se investovat do kryptoměn? Šetřete si nervy a navštivte Mincmistrovský sklep. Spekulativní hodnota vlastnoručně vyražených mincí bude pravděpodobně nižší než u bitcoinů, zato vám bude připomínat chvíle, které jste prožili se svými blízkými a ne promrhané úspory.

Nebuďte povrchní a jděte do hloubky.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307