Zpátky do obchodů!

Pojďme si to říct na rovinu. Rozhodně vás nechceme všechny nahnat do obchodů. Přeci jen střídmost je dobrá nejen pro vás a vaši peněženku, ale také pro životní prostředí. Na druhou stranu městské nakupování jsme si museli odříkat poměrně dlouho, takže si nějaké to utrácení přeci jen zasloužíme.

Předem si ujasněte, co na léto potřebujete, případně jaký trend vás zaujal natolik, že si jím zkrátka chcete zpříjemnit celou nadcházející letní sezónu. Foto: Pocket media

Co si ale pořídit? Jen to, co opravdu potřebujete, případně takovou věc, která vám udělá skutečnou radost. Na tohle pravidlo myslete hlavně ve chvíli, kdy po několika měsících vyměníte stránky e-shopů za reálné obchody plné oblečení a bot. Předem si ujasněte, co na léto potřebujete, případně jaký trend vás zaujal natolik, že si jím zkrátka chcete zpříjemnit celou nadcházející letní sezónu. Bude to pastelové sako, široké džíny, šátek na hlavu nebo devadesátkové sluneční brýle? To necháme na vás. Sami se také rozhodněte, jestli je pro vás více kvalita, nebo kvantita. Jeden nadčasový kousek vyrobený z kvalitního materiálu vám může vydržet roky, na druhou stranu mít několik trendy outfitů taky nezní úplně špatně. Pokud vám utrácení a tím pádem i podporování klasických módních řetězců moc nevoní, chápeme a tleskáme. Můžete tak podpořit české designéry, a co víc, především ty brněnské. Otevřené obchody totiž znamenají, že se k nim do showroomů můžete přijít podívat, cokoli si vyzkoušet, osahat a ovonět. A to žádný internetový obchod (zatím!) nedokáže. Skvělou variantou je také návštěva místních second handů a nadačních obchodů, na které v Brně narazíte na každém kroku. Myšlenka „pošli to dál“ by vás navíc mohla inspirovat k vyklizení vaší skříně. Vytvoříte si tak více místa na nové kousky, které vám zároveň přinesou novou energii.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307