Zvířátka také nekouří

17. 5. 2014
11:00 - 16:00
Zoologická zahrada Brno

Světová zdravotnická organizace každoročně vyhlašuje 31. květen Světovým dnem bez tabáku. Tato kampaň upozorňuje na rizika spojená s kouřením a u její příležitosti se koná řada osvětových akcí s protikuřáckou tematikou.

Zvířátka také nekouří

Jednou z nich je dnes již tradiční akce konaná v Zoo Brno – Zvířátka také nekouří. Svou oblíbenost si získala hlavně díky tomu, že dokáže na tak závažné téma, jakým kouření bezesporu je, upozorňovat zábavnou a atraktivní formou.

Kuřáci často vyslovují přání, že kouřit nechtějí, ale pomoc odborníka, který by jim s odvykáním pomohl, vyhledají málokdy. Co tedy zkusit vyrazit do zoo za zvířátky a zábavou s dětmi nebo vnoučaty a při té příležitosti pohovořit s odborníkem na odvykání kouření? Kromě příjemně strávených chvil se tento zdánlivě obyčejný den může stát impulsem, který vám pomůže vypořádat se s návykem kouření.

Při odvykání je dobré nenechat se vystavovat zbytečnému pokušení a raději navštěvovat místa, kde se nekouří. Proto pro všechny Brňany, kteří nechtějí trávit čas v zakouřeném prostředí, je v rámci projektu Brno-Zdravé město realizován projekt Síť nekuřáckých restaurací v Brně. Jedná se o internetovou databázi restaurací a kaváren, jejichž vnitřní prostory jsou zcela nekuřácké. Jejich seznam naleznete na webu www.zdravemesto.brno.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307