Kino No Art, ještě více artu!

Akce již proběhla
Galerie TIC

Kino – Kino Art působí dočasně pod názvem No Art na Radnické ulici 4, v prostorách Galerie TIC. Budova kina na Cihlářské ulici totiž prochází rekonstrukcí.

V útulné atmosféře klubového kina se diváci mohou těšit na oblíbené i méně známé artové filmy, kultovní filmy, experimenty a galerijní projekce. Diváci ale nebudou ochuzeni ani o filmové novinky.

Časy projekcí jsou již tradičně v 18.00 a 20.30. V úterý odpoledne hrajeme v 15.30 pro studenty a seniory za 60 Kč. Ve středu v 15.30 se vrací oblíbené Mimikino pro rodiče s dětmi. Přibydou také odpolední projekce pro děti.

Kapacita sálu je asi 40 míst. Na návštěvníky čekají pohodlná křesílka i plyšové kinosedačky z původního Kina Art. Můžete si přinést drobné občerstvení. K dispozici je zatím pouze posezení s vodou, ale pracujeme na kávě a čaji. A hlavně, před projekcí si můžete prohlédnout výstavy v Galerii TIC.

Vstupenky jsou k zakoupení přímo na místě hodinu před první projekcí, online a v infocentru TO JE BRNO na Panenské ulici.

 

Spusťte program No Art

Název NO ART vychází z nápisu KINO ART na rekonstruované budově, kde dvě písmena v podsvětleném nápisu přestala svítit. „Nebylo to úplně schválně, ale tento název má několik vtipných rovin. Odkazuje k současné absenci stabilního působiště, k integraci do prostor galerií, kde je umění všudypřítomné, a jedná se i o ironické vymezení vůči tradičně chápaným artovým klubovým kinům,“ vysvětluje název projektu Milan Šimánek, vedoucí Kina Art.Projekce na zajímavých místech

Projekce NO ART se nebudou omezovat pouze na jeden stabilní kinosál. Filmem ožijí další zajímavé lokality v Brně i v Praze. Lokality se liší svou vybaveností a atmosférou, ale projekce budou voleny tak, aby co nejvíce vystihly právě ono konkrétní místo. „Chceme tato místa ukázat lidem a současně díky zajímavému prostředí dovést více diváků k filmu,“ uzavírá Šimánek.

Interiér kina Art v Galerii TIC  foto Petr Chalupa
Interiér kina Art v Galerii TIC  foto Petr Chalupa
Interiér kina Art v Galerii TIC  foto Petr Chalupa
Interiér kina Art v Galerii TIC  foto Petr Chalupa

Inzerce

Kino Art na Cihlářské 19

Kino Art na Cihlářské 19

Adresa
Cihlářské 19
Velký sál, Malý sál, Galerie ART, Černá díra, Café ART. NO Art najdete na Radnické 4

Korespondeční adresa
Radnická 4 | 602 00 Brno

Z důvodu vládních opatření je Kino Art od 12. října uzavřeno. Promítáme ale dál v rámci projektu Moje kino LIVE.

Konání festivalu BRNO16 se přesouvá na začátek prosince.

Vstupenky
Vstupenky je možné si zakoupit online, na pokladně kina, v informačním centru TIC na Panenské nebo na místě akce. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout.

Pokladna otevírá vždy 30 minut před začátkem prvního představení.

Rezervace
Rezervace je možné provádět osobně, telefonicky nebo na rezervace@kinoart.cz.
Informační centrum Panenská – každý den od 9.00 do 18.00 a na čísle 513 039 035
Kino Art Cihlářská – v otevírací době pokladny (od 30 min před začátkem první projekce do konce projekcí) na čísle 775 868 826

+420 771 135 410 (pokladna kina)
+420 771 135 411 (pokladna kina)

Školní projekce
Zařídíme vám školní projekcí, není problém! Vše z distribuční nabídky, vstupné 60 Kč na žáka. Ozvěte se na skolni@kinoart.cz nebo na telefon 602 589 491.

Reklama
Dejte o sobě vědět! Například uměnímilovným divákům Kina Art. Nabízíme reklamní prostor pro statickou i spotovou reklamu před projekcemi. Pro další informace kontaktujte Martinu Marešovou na propagace@kinoart.cz nebo 602 589 490.

Provoz, dramaturgie, pronájmy
Milan Šimánek
simanek@kinoart.cz
725 518 108

PR a marketing
Martina Marešová
propagace@kinoart.cz
602 589 490

Produkce, redakce bulletinu
Jana Glocarová
glocarova@kinoart.cz
724 330 083

Produkce, školní představení
Kristýna Malíková
malikova@kinoart.cz, skolni@kinoart.cz
602 589 491