Brno v pohybu

Akce již proběhla
13:00
centrum města
Vstup na festival ZDARMA pro jednotlivce, páry i rodiny

Zveme Vás na festival Brno v pohybu 2016: Jak vybrat správný sport pro své děti? Sport, který probudí lásku k vlastnímu tělu, zdravému životnímu stylu a bude je bavit?

Brno v pohybu

Brno v pohybu představí na dvě desítky různých sportovních disciplín. Děti si je budou moci na vlastní kůži vyzkoušet a rodiče od trenérů zjistit, co sport obnáší, kde a jak často se trénuje, kolik peněz si odložit, apod.

Naučme naše děti žít aktivně, v kolektivu a v duchu fair play, protože život není virtuální.
To je smysl Brna v pohybu 2016.

Připojte se k události na Facebooku: facebook.com

 

Na co se můžete těšit?

Celá akce započne ve 13 hodin. Pro všechny návštěvníky budou připravena zajímavá soutěžní stanoviště. Na nichž si budou moci, návštěvníci a zejména děti, vyzkoušet zajímavé disciplíny. Za ty budou sbírat razítka na hrací kartu, kterou budou moci následně vyměnit za odměnu od prezentujících ze sportovních klubů a partnerů akce.

Ve 14 hodin vystoupí organizátoři festivalu a představí hlavní poselství celé akce, kterým je propagace zdravého životního stylu.

Následně se v celém programu představí brněnští záchranáři, řada bojových sportů a klubů a mnoho dalších.

Festival má za cíl zejména pobavit a vzbudit v dětech zájem o sport. O jakýkoli sport. „Celou akci bereme jako reklamu na brněnský sport a sportoviště. Společným cílem je vytvořit přesný obraz, co na děti může v jednotlivých oddílech čekat a čím se mohou bavit. Věřím, že myšlenku festivalu ocení zejména rodiče, kteří hledají správnou sportovní cestu pro své ratolesti.

Poznejte se s těmi, kdo povedou Vaše děti

"Věříme, že osobní kontakt s trenéry a profesionály z mnoha sportovních oblastí může být tím pomyslným závažím při rozhodování o sportovní budoucnosti našich dětí.", doplňuje hlavní myšlenku akce ředitel festivalu Roman Vágner.

Místo konání: Stadion SOKOL Brno I – Kounicova 20

Čas konání: od 13:00

Akci pořádá:  rovAn promo studio a Sokol Jihomoravského kraje ve spolupráci s Českou unií sportu.

Tel: 739 201 777

Děti si mohou na festivalu vyzkoušet různé sportovní disciplíny a rodiče zjistit, co tyto sporty obnáší.

Děti mohou za splnění disciplín získat razítka a vyplněnou hrací kartu pak směnit za odměnu. Z odevzdaných hracích karet budou vylosováni výherci hlavních cen v čele s poukazem na dětské kolo v hodnotě 7 000 Kč!

Brno v pohybu
Brno v pohybu
Brno v pohybu
Brno v pohybu

Inzerce

NEWSLETTER TIC BRNO

Leoš Janáíček

Multimediální publikace věnované Leoši Janáčkovi a jeho působení ve městě Brně.

Google play Zobrazit publikaci na webu