RWE Letní kino na Riviéře – to pravé filmové osvěžení

Akce již proběhla
(dle programu)
80 Kč
100 Kč
ZTP sleva 40 Kč ze vstupného, senioři a mládež do 18 let sleva 20 Kč ze vstupného, osoby do 111 cm výšky volný vstup, RWE karta sleva 20 % na české tituly

Na brněnské koupaliště Riviéra se po roce vrací loni hojně navštěvované letní kino v režii Turistického informačního centra města Brna. Od 27. června až do konce léta bude každý večer otevřeno návštěvníkům, kteří se mohou těšit jak na zahraniční filmové hity, tak na oblíbené české snímky.

Dvoudílná Nymfomanka Larse von Triera, populární Balada pro banditu nebo exotický Cizí oběd – to jsou jen některé ze skvělých titulů, které jsou připraveny pro návštěvníky RWE Letního kina na Riviéře. V letošním roce si mohou opět užívat také perfektní obraz na nafukovacím exteriérovém plátně Airscreen, pořadatelé si ale připravili jednu zásadní novinku - letní kino se totiž letos přesouvá přímo do atraktivní bazénové části, hned vedle budovy s občerstvením. Vstup do kina a večerní pokladna je přes lávku vedoucí do areálu Komety a lanového Jungle parku v blízkosti zastávky MHD Bauerova.

RWE Letní kino na Riviéře bude promítat každý den až do konce prázdnin, kromě případné nepřízně počasí. Představení budou v červnu a červenci začínat ve 21.30, v srpnu pak ve 21.00 hod. Aktuální vstupné na všechna jednotlivá představení je možné nalézt na www.kinonariviere.cz. Samozřejmostí jsou slevové režimy pro ZTP, seniory i mládež do 18 let. Osoby do 111 cm výšky mají vstup zdarma.

Lístky je možné zakoupit na místě, v předprodeji na Radnické 2 (www.vstupenky.ticbrno.cz) nebo on-line prostřednictvím webu letního kina. Návštěvníci koupaliště mohou lístky zakoupit na pokladně koupaliště Riviéra i přes den a po ukončení provozu bazénů zůstat v areálu a využít nepřetržitě otevřené bary a stánky s občerstvením.

NEWSLETTER TIC BRNO

Leoš Janáíček

Multimediální publikace věnované Leoši Janáčkovi a jeho působení ve městě Brně.

Google play Zobrazit publikaci na webu