Informační pracovník TIC města Brna

Znáte Brno? Rádi si o něm povídáte? A to ideálně ve dvou světových jazycích? Pojďte s námi vytvořit tým informačních pracovníků v novém informačním centru na Hlavním vlakovém nádraží v Brně. Turistické informační centrum města Brna přijme zaměstnance na pozici informační pracovník. Nabídněte svoje schopnosti, zkušenosti, know-how, kreativitu a nadšení do práce návštěvníkům i obyvatelům města Brna.

POPIS POZICE

Cílem bude podat jim kvalitní informační servis návštěvníkům na klíčovém příjezdovém místě v Brně.

POŽADUJEME

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • znalost a schopnost aktivní komunikace v cizím jazyce, ideálně ve dvou (jeden cizí jazyk slovem i písmem, další cizí jazyk komunikativně)
  • souhlas s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (víkendy, svátky)
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • zodpovědnost
  • znalost práce na PC
  • orientaci na výsledek
  • proaktivní přístup a samostatnost

NABÍZÍME

  • HPP, plný a zkrácený úvazek
  • stabilní zázemí významné městské organizace
  • platové zařazení: platová třída 9 (+ příplatky za odsloužené víkendy a svátky)
  • přátelské a atraktivní pracovní prostředí s neformální atmosférou
  • práci v centru Brna
  • zvýhodněný vstup na akce pořádané TICmB a do kina Art
  • výhody zaměstnaneckého poměru, 5 týdnů dovolené, stravenky
  • po zapracování možnost osobního ohodnocení za vynikající výsledky

Životopis a motivační dopis posílejte na email: formankova@ticbrno.cz, termín nástupu – ihned.

Kontaktni e-mail:
Datum konce poptávky:
10. 2. 2017

Inzerce