Vedoucí propagace / Hlavní promotér

Turistické informační centrum města Brna, příspěvková organizace, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Vedoucí propagace / Hlavní promotér.

Vaším úkolem bude:

  • Zodpovídat za tvorbu a realizaci kampaní eventů TIC Brno, včetně vyhodnocování kampaní
  • Podílet se na vývoji kulturních, společenských a dalších eventů jako nástrojů marketingové komunikace města
  • Vést menší tým zajišťující kompletní exekutivu a servis v oblasti propagace, včetně administrativy
  • Spolupracovat při tvorbě destinačních kampaní s brand manažerkou a zajišťovat jejich realizaci
  • Aktivně a samostatně vyhledávat příležitosti k propagaci a připravovat návrhy a podklady k propagaci
  • Spolupracovat s dodavateli v oblasti propagace
  • Jednat se stávajícími partnery, vyhledávat nové a pečovat o ně
  • Vykonávat další činnosti související s vedením propagace a rozvoje možností propagace, např. provádět monitoringy trhu, zpracovávat reporty o provedených kampaních atp.
  • Pozice je umístěna v divizi Marketing a cestovní ruch, přímo podřízena vedoucí marketingu a komunikace

Pro úspěch při získání pozice potřebujete:

  • VŠ, SŠ vzdělání
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Pracovní zkušenosti v oblasti marketingu / marketingové komunikace, výhodou zkušenosti s vedením kampaní
  • Zkušenost s prací na sociálních sítích a v online prostředí
  • Velmi dobré organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu, sdílet a šířit znalosti v týmu
  • Kreativitu a zaujatost pro akci, smysl pro detail, proaktivní přístup k řešení problémů, orientace na výsledek
  • Férové jednání

Nabízíme:

  • Kreativní a zodpovědnou práci pro rostoucí destinaci Brno
  • Možnost seberealizace při významných městských projektech
  • Možnost podílet se na činnosti rozvíjející se městské organizace
  • Práci v mladém a sympatickém týmu v centru Brna
  • Možnost využívat zvýhodněné vstupy na akce TIC Brno a partnerských organizací
  • Nadstandardní zaměstnanecké bonusy: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sickdays
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zapracování nadprůměrné platové ohodnocení
  • Možnost nástupu ihned

 Prosíme o zaslání těchto podkladů:

  • Strukturovaný životopis s přehledem dosaženého vzdělání a praxe
  • Motivační dopis
  • Zpracování návrhu propagační kampaně nové tiskoviny Autentický průvodce Brnem – To je Brno, s rozpočtem 50 tis. Kč.

Do výběrového řízení na obsazení pozice manažer Vedoucí propagace / Hlavní promotér se můžete přihlásit do 6. února 2017 (včetně). Do této doby je třeba zaslat kompletní požadované podklady.

Vše prosím posílejte kolegyni Kateřině Žižkové, zizkova@ticbrno.cz. Ráda vám také zodpoví vaše dotazy.
Kandidátům, kteří nejlépe splní naše požadavky, se ozveme s pozváním na osobní pohovory začátkem února.

Kontaktni e-mail:
Datum konce poptávky:
6. 2. 2017

Inzerce