Děkujeme návštěvníkům našich prostor za dodržování nařízení vlády o povinné ochraně dýchacích cest rouškou.

Grand Prix České republiky 2018 – nové vstupenky v prodeji a výstava Motosalon!

Akce již proběhla
Automotodrom Brno
Brněnské výstaviště

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix České republiky je v plném proudu a navíc se právě do prodejů dostávají dva nové typy vstupenek.

Motosalon

 

Pitwalk/Paddock

Ojedinělá vstupenka, která držiteli umožňuje nahlédnout do zákulisí kolotoče MotoGP. Ve čtvrtek před závodním víkendem nabízí možnost dostat se do boxové uličky a do tzv. Paddocku tedy do samotného zázemí týmů. S trochou štěstí máte možnost třeba spatřit i svého oblíbeného jezdce. Vstupenka bude v prodeji od 8. března od 12.00h a bude stát tradičních 1.000 Kč. V prodeji bude jen velmi omezený počet těchto vstupenek a výtěžek jako obvykle půjde na dobročinné účely. 

 

T2 PREMIUM – Více možností přináší větší zážitek!

Úplnou novinkou letošního roku je speciální vstupenka T2 PREMIUM, která v sobě kombinuje výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a vstupenky na přírodní tribuny. Je určena aktivním návštěvníkům, kteří neradi zůstávají na jednom místě, májí zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rádi zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. T2 PREMIUM především nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, možnost návštěvy Paddocku, vstup na přírodní tribuny či pohled ze sedadlové tribuny T2. Vstupenka je právě v prodeji a k dispozici je omezený počet.


Motosalon a Motocykel

Vstupenky na Grand Prix budou k dostání také na výstavě Motosalon konané ve dnech 8. – 11. března na brněnském výstavišti. Nově budou mít šanci pořídit vstupenky na Grand Prix také návštěvníci bratislavské výstavy Motocykel.  V obou případech budou k dispozici všechny typy aktuálně prodávaných vstupenek. Na brněnské výstavě naleznete prodejní místo Grand Prix v pavilonu P v rámci stánku Automotodromu Brno a.s., v Bratislavě pak v hale A1 hned vedle expozice Slovakiaringu.

 

Nyní až o 25 % výhodněji

Stále jsou k dispozici všechny typy vstupenek za zvýhodněné ceny. Zájemci mohou ušetřit až 25 % oproti nákupu na místě. K dostání jsou lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, i vstupenky GOLD ideální pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách.


Neváhejte a zastavte se v infocentru TIC Panenská 1 v Brně, na výstavě Motosalon či Motocykel anebo kupujte vstupenky online na www.gp.ticbrno.cz.


Množstevní slevy

MottoGP

Množstevní sleva se vztahuje na objednávky od 50 kusů vstupenek. Čím víc vstupenek si koupíte, tím víc ušetříte:

50 – 99 ks | sleva 5 %

100 – 499 ks | sleva 10 %

500 – 999 ks | sleva 12 %

1000 ks a více | sleva 14 %

Pro objednání vstupenek s množstevní slevou a více informací je potřeba zaslat objednávku s fakturačními údaji na e-mail: herinkova@ticbrno.cz nebo michalkova@ticbrno.cz

Newsletter Grand Prix

Informace, novinky a tipy týkající se Grand Prix ve Vašem emailu? Přihlašte se k odběru Grand Prix newsletteru:

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

 

Otevírací doba:
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket (Ticket Stream – platby poutze v hotovost).

+420 513 039 035
+420 602 404 246