Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Grand Prix České republiky 2018 – nové vstupenky v prodeji a výstava Motosalon!

Akce již proběhla
Automotodrom Brno
Brněnské výstaviště

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix České republiky je v plném proudu a navíc se právě do prodejů dostávají dva nové typy vstupenek.

Motosalon

 

Pitwalk/Paddock

Ojedinělá vstupenka, která držiteli umožňuje nahlédnout do zákulisí kolotoče MotoGP. Ve čtvrtek před závodním víkendem nabízí možnost dostat se do boxové uličky a do tzv. Paddocku tedy do samotného zázemí týmů. S trochou štěstí máte možnost třeba spatřit i svého oblíbeného jezdce. Vstupenka bude v prodeji od 8. března od 12.00h a bude stát tradičních 1.000 Kč. V prodeji bude jen velmi omezený počet těchto vstupenek a výtěžek jako obvykle půjde na dobročinné účely. 

 

T2 PREMIUM – Více možností přináší větší zážitek!

Úplnou novinkou letošního roku je speciální vstupenka T2 PREMIUM, která v sobě kombinuje výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a vstupenky na přírodní tribuny. Je určena aktivním návštěvníkům, kteří neradi zůstávají na jednom místě, májí zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rádi zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. T2 PREMIUM především nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, možnost návštěvy Paddocku, vstup na přírodní tribuny či pohled ze sedadlové tribuny T2. Vstupenka je právě v prodeji a k dispozici je omezený počet.


Motosalon a Motocykel

Vstupenky na Grand Prix budou k dostání také na výstavě Motosalon konané ve dnech 8. – 11. března na brněnském výstavišti. Nově budou mít šanci pořídit vstupenky na Grand Prix také návštěvníci bratislavské výstavy Motocykel.  V obou případech budou k dispozici všechny typy aktuálně prodávaných vstupenek. Na brněnské výstavě naleznete prodejní místo Grand Prix v pavilonu P v rámci stánku Automotodromu Brno a.s., v Bratislavě pak v hale A1 hned vedle expozice Slovakiaringu.

 

Nyní až o 25 % výhodněji

Stále jsou k dispozici všechny typy vstupenek za zvýhodněné ceny. Zájemci mohou ušetřit až 25 % oproti nákupu na místě. K dostání jsou lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, i vstupenky GOLD ideální pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách.


Neváhejte a zastavte se v infocentru TIC Panenská 1 v Brně, na výstavě Motosalon či Motocykel anebo kupujte vstupenky online na www.gp.ticbrno.cz.


TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246