Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Nejnižší ceny vstupenek na Grand Prix České republiky 2020 – poslední šance!

Akce již proběhla

Už jen poslední týden mají fanoušci MotoGP na to, aby si pořídili vstupenky na letošní Grand Prix České republiky za nejlepší ceny. Nejvýhodnější nabídka platí jen do konce ledna.

Vstupenky jsou k dostání až o 35 % levněji než při nákupu přímo na místě během Grand Prix, nemluvě o tom, že řada druhů vstupenek bude v srpnu, kdy se Grand Prix tradičně koná, již vyprodána. Zájemci tak mají do konce ledna jedinečnou šanci pořídit tu nejlepší vstupenku, navíc za nejlepší cenu. Velká cena se v Brně pojede již tradičně na začátku srpna, od 7. do 9. během druhého srpnového víkendu.

 

Nejoblíbenější GOLD, sedadlové tribuny a SENIOR

Kromě nejoblíbenějších vstupenek SILVER (1.790 Kč) a GOLD (2.290 Kč) na přírodní tribuny jsou v prodeji také vstupenky na tribuny sedadlové. Tribuny T2, T3 a T5, které stojí přímo v prostoru cílové rovinky jsou k dispozici stejně jako sedadlové tribuny T1 a T4 v atraktivní sekci Stadion. Všechny vstupenky na sedadlové tribuny fungují na principu místenky. Konkrétní místo k sezení má tedy držitel jisté a nemusí se bát, že mu je někdo zasedne. Platí, že jejich držitelé se mohou pohybovat volně po areálu a navštívit kteroukoliv přírodní tribunu.
K dispozici je opět i vstupenka SENIOR, která divákům narozených do roku 1953 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za zlomek plné ceny. Vstupenka je k mání za 600 Kč.

 

Camp A i v roce 2020

Organizátoři počítají i s tím, že na tribuně A znovu vyroste motorkářský kemp. Ten si získal obrovskou popularitu a bývá každoročně zaplněn. Vzhledem k velké oblíbenosti Campu A se však nevyplatí s nákupem „kempenky“ váhat, kapacita je velmi omezená.

 

Něco navíc, to je T2 Premium, T4 PLUS a ULTRA

Pro návštěvníky, kteří hledají oproti standardním přírodním a sedadlovým tribunám něco navíc, jsou připraveny vstupenky T4 PLUS a T4 ULTRA, které stojí na pomezí vstupenky na přírodní tribuny, vstupenky sedadlové a VIP. Kromě standardního místa na sedadlové tribuně T4 nabízí vstupenka T4 PLUS i zázemí stanu s rychlým občerstvením přímo vedle tribuny, samozřejmostí je pak možnost pohybovat se po celém areálu a všech přírodních tribunách. Vstupenka T4 ULTRA pak přidává navíc ještě parkovací místo v docházkové vzdálenosti od tribuny T4 a možnost návštěvy Paddocku v průběhu závodního víkendu. Vstupenky slavily premiéru při loňské Grand Prix a okamžitě sklidily pozitivní ohlasy.

Pokud by vám nestačily ani výše uvedené služby, v prodeji je nyní i již osvědčená vstupenka T2 Premium. Nabízí občerstvení a zázemí stanu přímo v prostoru cílové rovinky, možnost pohybu po všech přírodních tribunách, možnost výhledu z tribuny T2 nebo šanci navštívit Paddock.

 

70 let Grand Prix České republiky

Grand Prix České republiky, která patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, v roce 2020 oslaví 70 let od své premiéry. Velká cena opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2019 mělo jen 15 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území nejlepší světové jezdce a stáje seriálu MotoGP. Neváhejte proto a vybírejte z nabízených vstupenek, do 31. ledna je navíc pořídíte za nejlepší možné ceny.

Vstupenky je možné pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 v Brně a samozřejmě online.

Grand Prix České republiky foto Jiřina Rittichová
Grand Prix České republiky foto Anna Turková
Grand Prix České republiky foto Jiřina Rittichová
Grand Prix České republiky foto Anna Turková

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246