Odkud sledovat závod Grand Prix 2016? Projděte si přírodní tribuny online

I základní vstupenka na Grand Prix České republiky platí hned na čtyři přírodní tribuny. Projděte se virtuálně po Masarykově okruhu a vyberte si místo s nejlepším výhledem díky projektu Panorama Mapy.cz.


Tribuna B

Tribuna B

Před tribunou není velkoplošná obrazovka.Tribuna leží na vjezdu do páté zatáčky, která následuje po výrazném klesání, kde musí jezdci prudce brzdit. Na tribuně je veškeré zázemí pro fanoušky - sanitární zařízení, občerstvení a základní sortiment merchadisingu.
VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

Tribuna C

Tribuna C

Nejatraktivnější přírodní tribuna na Masarykově okruhu nabízí úžasný pohled dokonce na čtyři zatáčky Masarykova okruhu, které tvoří úsek zvaný Stadion. Jde o nejatraktivnější část trati, ve které se jezdci často předjíždějí. Tribuna má veškeré potřebné zázemí, dostatek stánků s občerstvením, sociální zařízení a její návštěvníci mají při Grand Prix výhled dokonce na čtyři velkoplošné obrazovky.
VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

Tribuna D

Tribuna D

Tribuna se rozkládá po celé délce klesání k takzvané Schwantzově zatáčce a je levnější alternativou k nejoblíbenější tribuně C. Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu, v jihovýchodní části mohou diváci sledovat jezdce najíždějící do obtížné zatáčky, která dostala jméno po legendárním Kevinu Schwantzovi, který v ní těžce havaroval a jeho motorka shořela. Diváci mají během Grand Prix k dispozici dvě velkoplošné obrazovky.
VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

Tribuna E

Tribuna E

Tribuna se rozkládá přímo naproti Schwantzově zatáčce. Je z ní dobrý výhled na nejnižší místo trati a na dvě nejbližší zatáčky. Během Grand Prix je naproti tribuně velkoplošná obrazovka.
VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

Tribuna F

Tribuna F

Přírodní tribuna nabízí výborný výhled na dvojici zatáček před závěrečným stoupáním k cílové rovince. Jde o jeden z rozhodujících úseků na Masarykově okruhu. Pokud jej závodník projede v nejlepší stopě a neztratí rychlost, může v následujícím stoupání získat cenné vteřiny. Díky své strmosti nabízí nejpřehlednější výhled na trať. Tribuna je částečně tvořena umělými kamennými stupni, které poskytují příjemný prostor k sezení.
VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

Tribuna G

Tribuna G

Tribuna se rozkládá podél celého úseku stoupání k posledním dvěma zatáčkám a cílové rovině. Ze spodní části je ideální výhled na jedenáctou a dvanáctou zatáčku před stoupáním, v horní části lze sledovat jezdce najíždějící do poslední dvojice zatáček.
VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Podmínky vstupu:
Vstup bude umožněn pouze s použitím respirátoru. Prosíme o dodržování 2 m rozestupu, maximální počet návštěvníků – 6 osob.

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246