Od 10. 5. 2021 pro vás znovu otevíráme věž Staré radnice. Vstup do objektu bude umožněn pouze s použitím respirátoru. Prosíme o dodržování 2 m rozestupu, maximální počet návštěvníků – 8 osob. Sály zůstávají vzhledem k maximálnímu povolenému počtu osob uzavřeny. Vstupenky lze zakoupit na informačním centru pod krokodýlem – Radnická 8 do 17.30 hod.

Od 10. 5. 2021 otevíráme informační centra, znovu otevíráme Mincmistrovský sklep a od 11. 5. 2021 otevíráme Kostnici u sv. Jakuba a Galerii TIC, Labyrint pod Zelným trhem zůstává uzavřen.

Těšíme se na vás

Předprodej vstupenek na Grand Prix 2016

Akce již proběhla
Automotodrom Brno

V úterý 31. května byl spuštěn prodej vstupenek CAMP PASS A, které umožní motorkářům stanovat v uzavřeném areálu tribuny A, v bezprostřední blízkosti trati a s veškerým zázemím. Zážitek z motocyklových závodů umocní výhled na velkoplošnou obrazovku. Velkou výhodou tzv. „kempenky“ je volný přístup na všechny přírodní tribuny v areálu.

Díky spuštění prodeje vstupenek  CAMP  A, jsou k dispozici všechny typy vstupenek, na které byli fandové tohoto výjimečného motoristického závodu zvyklí z let minulých.

Tribuna T2 v prostoru startu a cíle poskytuje skvělý výhled na cílovou rovinku a prostor boxů. Tribuny T1, T4 a T6 se pak nacházejí ve vyhledávané sekci tratě na tzv. stadionu. Všechny sedadlové tribuny nabízí komfort v podobě výhledu na velkoplošné obrazovky přenášející přímý přenos závodu. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou..

Prodej vstupenek na přírodní tribuny a sedadlové tribuny T1, T2, T3, T4, T5 a T6 je v plném proudu. Vstupenky na motocyklové závody dostanete koupit online nebo na pokladně předprodeje Radnická 2.

Druhá, cenově zvýhodněná, vlna platí do 7. srpna 2016. 

Grand prix

 

DOPŘEJTE SI NEOPAKOVATELNÝ ZÁŽITEK, SLEDUJTE GRAND PRIX Z VIP TERASY V PROSTORU STARTU! NOVINKA V PODOBĚ VSTUPENKY „VIP START“ VÁM JEJ UMOŽNÍ.

Buďte uprostřed všeho dění a přitom v komfortu VIP zóny umístěné na terase nad týmovými boxy. Užijte si výhled na prostor startu a cíle, pozorujte dění v boxové uličce, osvěžte se chlazenými nápoji a lahodnými pokrmy nebo se projděte Paddockem. Máte možnost zároveň zavítat také na všechny přírodní tribuny. Dopřejte si zkrátka dokonalý zážitek!

Vstupenka VIP START Vám umožní:
• dvoudenní vstup do klimatizovaného stanu na VIP START s exklusivním výhledem na úsek trati START/CÍL (SO-NE),
• třídenní vstup na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G (PÁ-NE),
• parkování uvnitř areálu v blízkosti VIP terasy včetně vyhrazeného příjezdu ze Žebětína a Ostrovačic,
• dvoudenní catering – studené i teplé pokrmy, celodenní bufet, otevřený bar – nealkoholické nápoje, pivo a víno,
• ojedinělou možnost návštěvy Paddocku během závodního víkendu,
• sledování průběhu závodů na LED obrazovkách umístěných přímo ve stanu VIP START,
• k dispozici oficiální programy, výsledkový servis a další.
Dítě do 6 let v doprovodu dospělého držitele vstupenky má vstup zdarma.

VSTUPENKY VIP Start za 8990 Kč

 

Vstupenka VIP START Junior neobsahuje parkovací kartu 

VIP START JUNIOR (2002-2009) - za 4500 Kč

 

 

Třídenní vstupenka Camp A: Kemp na dráze
Vstupenka je určena výhradně pro motorkáře s vlastním stanem (vjezd automobilů vč. obytných je zakázán).
Kromě tribuny A  také platí na všechny přírodní tribuny A, B, C, D, E, F, G.

Zapomeňte na čekání v kolonách, mačkání v autobusu a frontu před vstupem. Teď si celé tři dny Grand Prix České republiky můžete užít nepřetržitě na okruhu. Masarykův okruh otevírá Kemp A - motorkářský kemp vzdálený pouhých 15 metrů od závodní dráhy. Ideální pro skupiny přátel. Hlídané parkovací místo pro motocykl. Kapacita kempu je omezena na 350 stanů, tj. max. 700 osob (350 motocyklistů + maximálně 350 spolujezdců)

Další bonusy: Kempovací místo (plocha pro stan pro 2 osoby od čtvrtka od večera do neděle večera •1x projížďka po dráze za vodičem v pátek večer nebo v sobotu večer – podle aktuálního časového plánu •velkoplošná obrazovka na tribuně A •večerní program v pátek a v sobotu

VSTUPENKY Camp A – Na tři dny nyní za 3200 Kč

 

 

Třídenní vstupenka Camp A+ : Kemp na dráze pro dva
Vstupenka je určena výhradně pro motorkáře s vlastním stanem (vjezd automobilů vč. obytných je zakázán). Kromě tribuny A  také platí na všechny přírodní tribuny A, B, C, D, E, F, G.

Zapomeňte na čekání v kolonách, mačkání v autobusu a frontu před vstupem. Teď si celé tři dny Grand Prix České republiky můžete užít nepřetržitě na okruhu. Masarykův okruh otevírá Kemp A - motorkářský kemp vzdálený pouhých 15 metrů od závodní dráhy. Ideální pro skupiny přátel. Hlídané parkovací místo pro motocykl.  Kapacita kempu je omezena na 350 stanů, tj. max. 700 osob (350 motocyklistů + maximálně 350 spolujezdců)

Další bonusy: Kempovací místo (plocha pro stan pro 2 osoby od čtvrtka od večera do neděle večera •1x projížďka po dráze za vodičem v pátek večer nebo v sobotu večer – podle aktuálního časového plánu •velkoplošná obrazovka na tribuně A •večerní program v pátek a v sobotu

VSTUPENKY Camp A+ jen na pokladně předprodeje za 5800 Kč

 

 

 Vstupenka Pitwalk/Paddock!

Držitelé vstupenky Pit walk / Paddock  budou mít ve čtvrtek před závodním víkendem možnost projít se boxovou uličkou (tzv. pitlane) a nahlédnout do paddocku tedy do zázemí závodních týmu, s trochou štěstí tak možná zahlédnou i některého s jezdců mistrovství světa.

Vstupenka Pitwalk/Paddock stojí 1000 korun. Výtěžek z prodeje těchto vstupenek bude tradičně poukázán na charitativní účely. Zájemci by si měli se zakoupením vstupenky pospíšit, neboť vstupenek bude k dispozici jen omezený počet.

VSTUPENKY Pit walk/Paddock – Platí 18. 8. | 15 – 17 hod. za 1000 Kč

 

 

Třídenní vstupenka SILVER: Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G. Se vstupenkou SILVER můžete využívat všechna parkoviště v okolí Masarykova okruhu – kromě parkoviště motocyklů P-S Střelnice.

VSTUPENKY SILVER – Na tři dny nyní za 1700 Kč

 

 

Třídenní vstupenka GOLD: Grand Prix bez omezení.

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C! Se vstupenkou můžete využívat všechna parkoviště v okolí Masarykova okruhu.

VSTUPENKY GOLD – Na tři dny nyní za 2300 Kč

 

 

Třídenní vstupenka JUNIOR: Vstupenka pro děti narozené v letech 2002 až 2009.

Vstupenka JUNIOR umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Se vstupenkou JUNIOR můžete do areálu vstoupit kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ.

VSTUPENKY JUNIOR – Na tři dny nyní za 250 Kč


 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T1
Platí na sedadlovou tribunu T1 a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G

Tribuna T1 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na nejatraktivnější místa tratě a na velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti ní. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T1 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T1 – Na tři dny nyní za 3700 Kč


 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T2
Platí na sedadlovou tribunu T2 a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G

Tribuna T2 je umístěna v prostoru startu a cíle s výborným výhledem do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T2 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou)

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T2 – Na tři dny nyní za 3200 KčTřídenní vstupenka na sedadlové tribuny T3
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Nejoblíbenější sedadlová tribuna Masarykova okruhu. Leží přímo naproti řídící věži a startovnímu roštu. Divákům poskytuje vyšší míru komfortu i tím, že je zastřešená. Přímo pod tribunou jsou stánky s občerstvením. Při většině závodů je přímo naproti tribuně umístěna velkoplošná obrazovka. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T3 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T3 – Na tři dny nyní za 5400 Kč

 

 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T4
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Tribuna T4 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na výjezd ze stadionu a na velkoplošnou obrazovku umístěnou  naproti ní. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T4 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T4 – Na tři dny nyní za 2900 Kč

 

 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T5
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Tribuna se nachází přímo naproti boxové uličce. Díky tomu se diváci nikdy nenudí, protože kromě dráhy mohou sledovat i dění v boxech závodních týmů. Při velkých závodech je naproti tribuně umístěna velkoplošná obrazovka. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T5 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou)

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T5 – Na tři dny nyní za 3300 Kč

 

 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T6
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Tribuna T6 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C, přičemž tribuna T6 je orientována na nájezd na stadion. Před tribunou je umístěna velkoplošná obrazovka. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T6 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T6 – Na tři dny nyní za 2900 Kč

 

 

Speciální vstupenka pro handicapované
Vstupenka ZTP/P – Tento balíček si mohou handicapovaní objednat po zaslání kopie průkazu ZTP/P na email herinkova@ticbrno.cz . Po potvrzení oprávněnosti objednávky (do vyčerpání kapacity parkovišť) budou objednavateli zaslány podrobné informace k platbě. Speciální balíček ZTP/P zahrnuje vstupenku pro držitele průkazu ZTP/P (vozíčkáře), dále vstupenku pro jednu osobu jako doprovod a parkovací kartu opravňující parkování v areálu na vyhrazených plochách. Tato vstupenka je víkendová (Pá-Ne) Vzhledem k omezené kapacitě parkovišť je tato karta určena pouze pro VOZÍČKÁŘE. Prosíme, respektujte výše uvedené.

VSTUPENKY pro ZTP a ZTP/P

 

 

Při nákupu vstupenek na Grand Prix lze využít množstevní slevu

První vlna prodeje vstupenek na přírodní tribuny za výhodnou cenu je v plném proudu. Vstupenky na motocyklové závody lze koupit online nebo osobně na pokladně předprodeje na Radnické 2. Při nákupu je také možné využít množstevní slevu.

Množstevní sleva se vztahuje na objednávky více než 20 kusů vstupenek. Čím víc si jich koupíte, tím víc ušetříte:

20 a více kusůsleva 5%
50 a více kusůsleva 10%
500 a více kusůsleva 12%
1000 a více kusůsleva 14%

Pro objednání vstupenek s množstevní slevou a více informací stačí zaslat objednávku s fakturačními údaji na maily: michalkova@ticbrno.cz, herinkova@ticbrno.cz.
První, cenově zvýhodněná, vlna prodeje skončila 31. března 2016.


Podrobný plán areálu

Odkud sledovat závod Grand Prix 2016? Projděte si přírodní tribuny online.

Plán areálu Masarykova okruhu v Brně


Prodej vstupenek

Prodej vstupenek probíhá online prostřednictvím rezervačního systému TIC města Brna na vstupenky.ticbrno.cz

Druhá, cenově zvýhodněná, vlna platí do 7. srpna 2016.

Zahájení prodeje tradičně velmi populárních vstupenek na Camp A je plánováno na 31/05 12h.

Další informace najdete také tradičně na stránkách závodu - www.czechgp.com

 

Vyzkoušejte na stránce mapy.cz tlačítko Panorama a projděte se po okruhu.

 

Od 1. do 4. prosince bude přímo v centru na ulici Radnická v proskleném City modulu k vidění závodní motocykl: ostrý speciál ze seriálu MotoGP (vítězný motocykl Honda kubatury Moto2 z roku 2010)
Na stejném místě můžete nakoupit svůj vánoční dárek v podobě vstuenek za nejvýhodnější cenu. City modul bude otevřen od 10.00 do 19.00. Přijďte za námi, těšíme se na vás.


TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
od 10. 5. 2021 otevřeno
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Podmínky vstupu:
Vstup bude umožněn pouze s použitím respirátoru. Prosíme o dodržování 2 m rozestupu, maximální počet návštěvníků – 6 osob.

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246