T2 PREMIUM – Více možností přináší větší zážitek!

1. 2. 2018
Automotodrom Brno
7 990 CZK

Úplnou novinkou letošního roku je speciální vstupenka T2 PREMIUM, která v sobě kombinuje výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a vstupenky na přírodní tribuny. Je určena aktivním návštěvníkům, kteří neradi zůstávají na jednom místě, májí zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rádi zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun.

T PREMIUM

T2 PREMIUM nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, možnost návštěvy Paddocku, vstup na přírodní tribuny či pohled ze sedadlové tribuny T2. Vstupenka je právě v prodeji a k dispozici bude jen velmi omezený počet.

Stále jsou také k dispozici vstupenky za zvýhodněné ceny. Zájemci mohou ušetřit až 25 % oproti nákupu na místě. K dostání jsou lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu i vstupenky GOLD pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o sedadlové tribuny, jejichž kapacita je omezená. Držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách. Oblíbené čtvrteční vstupenky Pitwalk/Paddock pak půjdou do prodeje v průběhu března. Není už na co čekat, tak se zastavte na infocentru Panenská 1 nebo kupujte online na www.gp.ticbrno.cz.

Inzerce

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket nově prodáváme také ze sítě smsticket.

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46