Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

BLONĎATÁ VYDRA

Ostatní
230 Kč
210 Kč
Z technických důvodů ZRUŠENO! Vstupenky vracejte v místě zakoupení....

BLONĎATÁ VYDRA - Intelektuální talk show

PETRA VYDRY s IVOU PAZDERKOVOU - o Blbé Blondýně, s Blbou Blondýnou, hrou na ukulele a se zpěvem.

Iva Pazderková očima Petra Vydry Ivu Pazderkovou jsem poznal jako vyhraněnou herečku, ale ještě o něco dřív jako vyhraněně blbou blondýnu. Blbá blondýna je její komediální alterego, kterým se nechává zastupovat v pořadu Na Stojáka. Imponovalo mi, jak jsou si ty dvě vzdálené. Iva i Blbá Blondýna. Jaký tvoří přesný opak, alespoň v soukromí a jakou jednotou jsou naopak na jevišti. Je to prudký a i pro toho, kdo tu přeměnu zná, nenadálý přechod. Iva se před vystoupením vždy nervuje, protože říct: „Bere to odpovědně!“, by nebylo dost výstižné. Na kolegy, kteří mají svůj výstup už za sebou, vrhá pohledy odsouzence. Kolegové jsou pak v roli amnestovaných. Platí to zejména při natáčení, v o něco menší míře ale taky při zájezdových vystoupeních. Je nutno Ivin stav před vystoupením přičíst tomu, že její výstupy bývají dost důsledně improvizované. Zatímco Iva se nervuje, tak Blbá Blondýna, která jejím prostřednictvím vstupuje na jeviště, je bezstarostnost sama. I v Divadle Na Fidlovačce, která je Ivinou domovskou scénou, jsem zjistil, že to má podobné. Alespoň před premiérou. A i tam je její vstup na jeviště suverénní, jen role je na rozdíl od Na Stojáka pokaždé jiná. Diváci této pražské scény ji poznali v nesčetných nejen komediálních rolích. Známá je teď také jako nesmlouvavá moderátorka televizního pořadu Pekelná výzva. A rovněž natočila autorské písničkářské cédéčko, kde zpívá a doprovází se na ukulele. Je toho zkrátka dost o čem si můžeme s Ivou Pazderkovou na Musilce v Brně popovídat. A Iva vždycky taky může vytáhnout ukulele.

13. 5. 2015 17:30
KS Omega - Musilka
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246