Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Dolls

Soubor: Cirk La Putyka
Divadlo
Divadelní svět Brno 2014
350 Kč
350 Kč
studenti, senioři, ZTP sleva 50%

Nové představení Cirku La Putyka s premiérou 27. května 2014 v rámci festivalu Cirk-UFF.

V dětství je naším nejlepším kamarádem panenka, plyšový medvídek, vojáček, všichni jsou pro náš cestou do světa fantazie, jsou nám oporou, když nám není dobře, jsou jediní co nám opravdu rozumí, cestují s námi po celém světě, jsou naší zpovědnicí! Skrze panenku se můžeme podívat do historie, kdy jí člověk přisuzoval různé nadpřirozené schopnosti a byla to spojnice mezi člověkem a přírodou!

Když člověk panenku začal využívat jako hračku – nejprve pracoval s jednoduchostí a náznakem, postupem času se ale snažil o stále větší preciznost a realistické napodobení člověka. Proč? Nyní už nejde jen o napodobení člověka, ale o vytvoření ideálu člověka. Ideálu, který se spousta holčiček a kluků snaží napodobit! Proč? Co když se taková loutka stane náhražkou reálného partnera – 20% můžu v Japonsku ve věku 30-40 let žije partnerský život s nafukovací pannou. Proč?

Panenka jako cesta k rituálu, přírodě? Panenka jako cesta k fantazii! Panenka je náhražka reality! Panenka jako iluze! Panenka a člověk – další vývojový stupeň člověka? Celý projekt se bude zabývat navazováním na tradici loutkařského rodu Matěje Kopeckého (režie a scénografie) a hledání nových cest manipulace s předmětem, vztahu nového cirkusu a loutky, svobody a omezení, reality a iluze! Projekt se bude zkoušet formou několika laboratoří, kdy hlavním tématem celého projektu jsou vztahy a hravost. Herci se setkají s lidmi, kteří se věnují rituálům, práci se zvířaty, loutkovému divadlu, moderním technologiím a filmu. Jde o multižánrové a mezinárodní hledání nového tvaru v žánru současného umění.

koncepce a režie: Rostislav Novák dramaturgie: Braňo Mazúch choreografie: Josef Fruček, Linda Kapetanea hudba: Jan Balcar scéna: Jakub Kopecký kostýmy: Kristina Záveská technická supervize: Mathieu Gregoire produkce: Cirk La Putyka

hrají: Bellina Sörensson, Josa Kölbel, Coline Mazurek, Valentin Verdure, Iesu Escalante, Jan Balcar

Soubor: Cirk La Putyka

8. 6. 2014 18:00
Mahenovo divadlo
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246