Global CHILL-OUT festival

Festival
260 Kč
380 Kč

Již po šesté se sejdeme na vlně příjemné hudby, svobody a vzájemné tvořivosti  v průběhu prvního prázdninového červencového víkendu léta 2014.


Festival Etnica je určen pro všechny milovníky tradiční a etnické hudby, downtempa, chill-outu, ambientu dubu, reggae a mnoho dalších žánrů etnik celého světa a samozřejmě pohodové atmosféry. Propojíme různorodé kultury, poznáme staré i nové obřady, rituály, umění i  domácí kuchyni a to jak ze zemí cizokrajných, tak i z okolních států, se kterými spojíme kruhy nad tématem šamanismu. Jeho  tradice dnes a v minulosti, zdravý způsob života a samozřejmě neopomeneme ani téma životního prostředí.


Hudebníci, umělci,  svobodně tvořící jednotlivci i malá sdružení – všichni vědomí lidé se zde mohou bavit, sdílet sebe, své originální příběhy, produkty či možnosti spolupráce a spolutvorby.

Vedle nabitého hudebního programu vás čekají doprovodné akce vizuální a taneční performance, alikvotní zpěvy, fireshow,  jóga, kurzy didjeridoo,  meditace, výroba keramiky, čajové rituály, a další možnosti her a soutěží.


Pokud se chcete nechat bavit – bude tu pro vás kino s vybranými specialitkami.

 

A když už jsme u těch specialitek – můžete i ochutnat něco z bio a vege/vega pokrmů, konopných produktů či ostrých ochutnávek. Součástí Festivalu bude i minijarmark lokálních výrobců a pěstitelů. 

Více na: http://www.chill-out.cz/

4. 7. 2014 12:00
Hálův mlýn
Lažánky

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

 

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket nově prodáváme také ze sítě smsticket.

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46