Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Kamélie

Koncert
220 Kč
POZOR! Koncert zrušen, vstupenky vracejte v místě zakoupení...

Populární duo KAMÉLIE ve Fičáku. Něco málo z historie KAMÉLIÍ : V roce 1986 Kamelie získávají zlatou desku vydavatelství Supraphon. Dalším z osudových mužů dua Kamelie je Eduard Krečmar. Jeho texty se poprvé objevily na v pořadí třetím albu Kamelií a líbily se natolik, že se bez nich už žádné další album neobešlo. Skvěle nastartovaná spolupráce a šťastně zvolený tým přinesly brzy své šťavnaté ovoce. Písničky Kamelií se stále častěji hrály v rádiu, Hana a Dana se začaly pravidelně objevovat v zábavných televizních programech a show. Být už tenkrát u nás bulvár, nepochybně bychom z jeho titulních stran věděli o soukromí Kamelií úplně všechno. Možná by se ale nějaká pikantní zmínka našla v bulváru zahraničním. Kamelie totiž následně projely se svým koncertním programem- dnes bychom řekli turné- prakticky celou Evropu. A protože mají rády sushi, přijaly pozvání i do Japonska na World Popular Song Festival in Tokyo´83. Bohužel v Tokiu, ale stejně tak v Evropě, česky hovoří nebo aspoň rozumí málokdo, a tak Kamelie vydaly pro své zahraniční fanoušky tři speciální alba - in english, of course. Čas trhnul oponou, naštěstí i tou železnou. S počátkem 90.let přichází nabídka z Německa, navázat na četná vystoupení v tamních show a natočit dvě CD ve stylu country. Pochopitelně v němčině, jawohl! Z toho, že Kamelie (v Německu vystupující pod jmény "Hana und Dana" ale i "Hanna & Daana") dočasně "konvertovaly" ke country, profitují také jejich čeští fanoušci. V tomto stylu vzniká totiž opět v autorské dílně ORM hitovka "Hej,pane šenku", se kterou se Kamelie v roce 1999 objevily v silvestrovské megashow na Nově. Byla to zároveň jedna ze tří novinek, které následně vycházejí na CD s názvem 20x Kamelie - The Best of Hana & Dana. Kamelie se ve skvělé formě více či méně pravidelně objevují v řádce velkých zábavných televizních show, kde překvapují rafinovaně a vtipně stavěnými hudebními čísly. Diváci tleskají osvědčeným hitům, které mezitím prakticky zlidověly, takže si je při vystoupeních se zpěvačkami zpívá i statečnější část publika, ale množí se i stále častější dotazy na vznik nových hitů. 

4. 12. 2014 19:00
Oldie´s - music club FIČÁK
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246