Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

KLÍČ (kvartet)

Koncert
240 Kč

„KLÍČ (kvartet)“ je renesančně-folkové hudební uskupení tvořené čtyřmi předními protagonisty legendární - ale dnes už běžně nekoncertující - skupiny KLÍČ. 

Vznik této hudební formace byl inspirován až nečekaně úspěšným koncertním turné kompletní skupiny KLÍČ, které se u příležitosti 30. výročí založení této kapely uskutečnilo na podzim roku 2012 a na němž se – deset let po ukončení činnosti skupiny – opět nakrátko sešli všichni její bývalí významní členové. 

A protože trvalé obnovení koncertní činnosti původního KLÍČe se určitě nechystá, je pro příznivce této kapely zajisté velmi potěšující, že v tradici této české hudební legendy bude nadále pokračovat alespoň „nová“ komorněji pojatá muzikantská sestava složená výhradně z dlouholetých členů bývalé skupiny KLÍČ – manželů Marianových a manželů Krupičkových – která si navíc dala velmi přiléhavý název – KLÍČ (kvartet). 

A že to s navázáním na původní „klíčovskou“ tradici myslí zmínění muzikanti vážně vyjadřuje i to, že repertoár skupiny KLÍČ (kvartet) je sestaven především z nejúspěšnějších písní skupiny KLÍČ – a dlužno dodat, že hlavně díky pestrému a vhodně se doplňujícímu nástrojovému obsazení, citlivě upravenému aranžmá většiny písní – a v neposlední řadě i díky tomu, že členy skupiny KLÍČ (kvartet) jsou i dva hlavní sóloví zpěváci původního KLÍČe – dosáhlo toto muzikantské kvarteto toho, že diváci dnes odcházejí z jeho koncertů stejně příjemně naladěni a spokojeni, jako tomu vždycky bývalo i u koncertů skupiny KLÍČ. 

Skupina KLÍČ (kvartet) hraje ve složení:

Jaroslav MARIAN – umělecký vedoucí, zpěv, šestistrunná a dvanáctistrunná kytara 

Pavla MARIANOVÁ – zpěv, krumhorny, šalmaj, zobcové flétny, perkuse

Jitka KRUPIČKOVÁ – zpěv, příčná flétna, zobcové flétny, rytmické nástroje

Jiří KRUPIČKA – zpěv, violoncello 

7. 11. 2014 18:30
KS Omega - Musilka
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246