KONCERT SPOLEČNÁ VĚC

Tomáš Pfeiffer a jeho hra na Vodnářský zvon a Panochovo kvarteto
Koncert
170 Kč
Děti, studenti, senioři, ZTP 140,- Kč

Koncert Společná věc, Tomáš Pfeiffer a jeho hra na Vodnářský zvon a Panochovo kvarteto 

K vrcholům podzimních kulturních akcí v Brně bude bezesporu patřit koncert Společná věc konající se 19. listopadu  2016 v Besedním domě.  Unikátní starobylý nástroj rozezní Tomáš Pfeiffer. Také se můžete těšit na špičky světové hudební scény – Panochovo kvarteto, sopranistku Maidu Hundeling, která je známá ze všech největších operních scén, předního světového violoncellistu Jiřího Bártu. Pražskému publiku se tak nabízí mimořádný kulturní zážitek s možností setkání s tajuplným rezonančním nástrojem a hudebníky světového významu. 

Tomáš Pfeiffer představí svůj multimediální projekt, ve kterém jsou tóny Vodnářského zvonu doplněny speciální parabolickou projekcí. Filmové záběry jednotlivých skladeb jsou inspirovány každodenním životem a souzní s hudební částí programu. V tónech Vodnářského zvonu lze prožít hloubky rezonance.

V závěrečné části večera mohou návštěvníci přijít až k Vodnářskému zvonu, zlehka se jej dotknout a prožít jeho rezonance v těsné blízkosti hráče i nástroje.

Čeká vás neopakovatelný hudební večer. 

24. 11. 2018 19:00
Sál B. Bakaly
Brno

Inzerce

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket nově prodáváme také ze sítě smsticket.

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46