KUBA: RUM, DOUTNÍKY A SEX?

Přednáší: Lumír Sochorec
Promítání
100 Kč
U nás již není v prodeji...

Přednáší: Lumír Sochorec 

ALE TO BY BYLO MÁLO! KUBA NABÍZÍ DALEKO VÍCE!

Ráj plný rozporů. Úchvatné přírodní scenérie, úžasní lidé. Ještě nedávno možná jedno z nejbohatších a nejluxusnějších míst naší planety – bývalý ráj světové mafie. Ale ještě dnes vás elegantně okradou hned po příletu - přímo na letišti.

Výstup na stolovou horu, kterou viděl při svém přistání Kryštof Kolumbus.

Viejo Testigo (Starý Svědek) – nejstarší a největší kaktus Kuby, vysoký 8 metrů, který pamatuje ještě Kryštofa Kolumba (stáří 500 let). Nejvyšší vodopády Kuby – Salto de Guiama. Noční fiesta v Baracoa. Krokodýli. Havana a Hemingway. Staré „ameriky" mafiánských bossů. Protiatomové kryty Che Guevary. Zátoka sviní. Santiago de Cuba – nejmalebnější město Kuby. Cayo Coco – pláže stvořené k lenošení. Místo vylodění Fidela Castra. Viňales – oblast, kde se pěstují ananasy a nejlepší tabák na světě a kde jsou zajímavé jeskyně. Tabáková plantáž a výroba doutníků rodiny Robaina – oblíbená značka Sylvestra Stallona a Jackieho Chana. Pojedeme po silnici na jižním pobřeží Kuby, kterou na mnoha místech odplavil mořský příboj a mosty přes údolí jsou na pokraji zřícení.

A mnohem, mnohem více...

2. 2. 2016 18:00
KD Rubín
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

Otevírací doba o svátcích:
27. 12. až 1. 1. ZAVŘENO

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket nově prodáváme také ze sítě smsticket.

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46