Na koho to slovo padne

Soubor: Divadlo Astorka
Divadlo
Divadelní svět Brno 2014
250 Kč
250 Kč
studenti, senioři, ZTP sleva 50%

Bláznivá komedie pobaví publikum každého věku! Groteskní příběh pěti individuí uzavřených v jedné místnosti , ve společnosti jednoho revolveru ...

... samozřejmě, že každého z nich tento revolver láká, protože mu dává příležitost vládnout nad ostatními. Je to pět podivní a hlavně směšní týpků a každý z nich má zcela odlišnou představu o moci. Drsný mafián s drsnými způsoby, vlastenec z Dětvy v kroji a s jasnou představou o slovenském ráji, chudáček se zánětem močového měchýře, aristokrat a intelektuál. Modelová pětice v modelových situacích vygradovaných ve své směšnosti až na hranici grotesky. Inteligentní humor autora tedy nezůstává jen u obhroublých narážek, právě naopak. Nese v sobě několik rovin a stává se tím výpovědí o našem krutém chování v naší kruté době. Pětice mladých herců roztáčí nezastavitelný kolotoč gagů, při kterých nám občas zamrzne i úsměv na tváři.

Režie Peter Mankovecký Dramaturgie Peter Pavlac Scéna a kostýmy Tatiana Šulíková Výběr hudby Peter Mankovecký

Hrají Róbert Jakab, Juraj Kemka, Vladimír Kobielsky, Marián Miezga, Lukáš Latinák.

10. 6. 2014 18:00
Div. Husa na provázku
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

 

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket nově prodáváme také ze sítě smsticket.

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46