Děkujeme návštěvníkům našich prostor za dodržování nařízení vlády o povinné ochraně dýchacích cest rouškou.

One man show Táta

Divadlo
370 Kč
U nás již není v prodeji...

One man show - Roman Pomajbo - Líbil se vám Caveman? Pak rozhodně musíte vidět Tátu!

Zapomeňte na sex, spánek a klid!  Připravte si kapesníky, budete plakat od smíchu i dojetí. Humorná zpověď novopečeného otce o tom, jak intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení – ale vlastně velmi, velmi šťastní... Večer plný humoru a dobré nálady zaručený!

Těhotenství, porod a plínky z pohledu moderního muže. Všechno je nakonec jinak, než jak jste se učili v předporodním kurzu. Výsledkem je novorozenec, který je šedozelený a celý pomačkaný. Vám ale bude připadat naprosto krásný a dokonalý. A potom to přijde – všichni by se rádi vyspali, ale nepodaří se to nikomu.

Celosvětově úspěšná komedie konečně také v Čechách! Humorná zpověď novopečeného otce.

Předem vám prozradíme jen toto: Bez humoru to jednoduše nejde! Vstup dětí do našeho života všechno změní. Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout. Ženy se naopak na chvíli dostanou mužům do hlavy a pochopí vše dosud nepochopené. A pokud ještě děti nemáte, nebo vám už odrostly? Nevadí, určitě se i vy v mnoha situacích najdete. V nové hře, která pochází z Islandu, se autor nechal inspirovat svou rolí otce a vtipně a výstižně provází diváka celým procesem otcovství. Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa, který se s vámi rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí vám, jak na to. Náš táta má totiž skvělé nápady a tajné finty, jak prožít šťastné otcovství... V hlavní a jediné roli herec a táta v jednom Roman Pomajbo. Táta tří krásných dcer, který má k tématu hodně co říct. Večer plný dobré nálady a humoru zaručený!

4. 12. 2014 18:30
KD Rubín
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

 

Otevírací doba:
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket (Ticket Stream – platby poutze v hotovost).

+420 513 039 035
+420 602 404 246