Děkujeme návštěvníkům našich prostor za dodržování nařízení vlády o povinné ochraně dýchacích cest rouškou.

RAGING RABBIT (D), DANN & WANN (D), FUNKSHMAKERS (CZ), CARPET ON THE WALL (CZ)

Koncert
50 Kč

raging rabbitRockové trio se již zhruba tři roky pohybuje na východoněmecké hudební scéně. Sídlí v saském Lipsku a vystupovalo již na mnoha menších a několika větších jevištích. Za ty tři roky se také mnohé změnilo na jeho struktuře, odešel basista, jiný přišel, odešel kytarista. Po roční přestávce a stabilizaci kapely se vracejí s jasnou linií a hlavně cílem vyprodukovat svůj albový debut, který by měl vyjít na jaře 2016. S láskou k detailu, se sklonem k hravosti a pořádnou porcí rocku vytváří svůj nezaměnitelný hudební styl.

dann & wannČtyřčlenná kapela, která byla založena v roce 2011 v Lipsku, aby si její členové mohli spolu zabrnkat na kytaru a zazpívat. Dříve její členové pocházející z části ze saského Krušnohoří a z části z Braniborska jezdívali na koncertech se svými tehdejšími kapelami, aby se v roce 2011 sešli v Lipsku a dali dohromady jako lipští městští muzikanti. Vynikají německými ironicko-peprnými texty, které kombinují s vícevrstvým kytarovým zvukem a typickou basovou a bicí kulturou. Sem a tam míchají humor s vážností a jsou krůček od toho, ovládnout živou lipskou hudební scénu. 

Funskshmakers......zednické funky-těžká práce-lehká hudba-pivo je tak skvělej nápoj-v montérkách je stejně nejvíc místa-jendo, je to jedno-dvacet prstů,deset rukou,pět chlapců,jedna cihla-Mikulov přece není tak daleko a ha-žádná věda brouci-nasadíš kecky, oblečeš trenky......

Carpet on the wallKapelu založili spolužáci z jedné třídy brněnského Gymnázia Elgartova. Po různých změnách si nakonec zvolili název Carpet on the wall a začali hrát vlastní rockově laděné písně v češtině. Za své existence dospěla kapela k výhře v soutěži hudebních skupin s názvem Brněnské kolo, většinou hrají v klubech v okolí Brna. V současné době skupina hraje ve složení: Vojtěch Kříž, Vilém Šáda, Štěpán Růža, Václav Mečíř, Matěj Štrunc

16. 10. 2015 17:00
KS Omega - Musilka
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

 

Otevírací doba:
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket (Ticket Stream – platby poutze v hotovost).

+420 513 039 035
+420 602 404 246