Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Vstupenky na Grand Prix České republiky za nejvýhodnější cenu už jen do konce ledna.

Akce již proběhla
Automotodrom Brno

Již 1. února se mění ceny vstupenek, proto nepropásněte příležitost si do konce ledna pořídit vybranou vstupenku s až -40% zvýhodněním.

Grand Prix České republiky

Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, o prvním srpnovém víkendu 3. – 5. srpna 2018. V prodeji jsou vstupenky na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Vstupenky je možno pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 a samozřejmě online na stránkách gp.ticbrno.cz, další informace jsou k nalezení tradičně na stránkách www.czechgp.com.
Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2017 mělo jen 14 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území světové jezdce a stáje seriálu MotoGP.

Grand Prix České republiky se řadí, co se týče vstupného, dlouhodobě k levnějším velkým cenám v šampionátu. Při srovnání s geograficky i termínově nejbližšími závody, tj. Velkou cenou Německa na Sachsenringu a Velkou cenou Rakouska na RedBull Ringu pak srovnatelné vstupenky vycházejí při brněnském závodu levněji. V případě brzkého nákupu v nynější vánoční vlně dokonce výrazně levněji. Grand Prix ČR patří k finančně dostupnějším závodům seriálu MotoGP.

Základní SILVER, nejoblíbenější GOLD a sedadlové tribuny

Nijak zásadně se proti předchozí sezóně nemění ceny vstupenek ani jejich rozdělení. Kromě přírodních tribun jsou v prodeji také tradičně velmi populární vstupenky na tribuny sedadlové. K dispozici jsou sedadlové tribuny T2, T3 a T5, které stojí přímo v prostoru cílové rovinky, stejně jako sedadlové tribuny T1, T4, a T6 v atraktivní sekci Stadion. Všechny vstupenky na sedadlové tribuny fungují na principu místenky. Konkrétní místo k sezení má tedy držitel jisté a nemusí se bát, že mu je někdo zasedne. Nic se nemění ani na tom, že jejich držitelé se mohou pohybovat po areálu a navštívit kteroukoliv přírodní tribunu.

Úplnou novinkou je vstupenka SENIOR, která divákům narozených do roku 1951 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za zlomek plné ceny. Vstupenka je nyní v prodeji za 500 Kč na všechny tři dny.

 

Camp A

I v sezóně 2018 znovu vyroste na tribuně A motorkářský kemp. Ten si získal neuvěřitelnou popularitu a bývá vyprodaný během několika týdnů. Vzhledem k velké oblíbenosti Campu A, Spolek připravil mírné navýšení kapacity, avšak stále s ohledem na zachování komfortu a bezpečnosti návštěvníku. Alespoň částečně se tak snaží vyjít vstříc poptávce, která dlouhodobě převyšuje nabídku. I přes navýšení je kapacita kempu značně omezená, proto se nevyplatí s nákupem „kempenky váhat.
 
WEB: gp.ticbrno.cz

Nezapomeňte, že všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit za ceny až s 40% zvýhodněním. Více informací na czechgp.com a gp.ticbrno.cz

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246