Procházka bílovickým polesím

Akce již proběhla
13:00
okolí Brna
ZDARMA – počet účastníků je omezený – REZERVACE je nutná

Který strom letos bude vybrán, aby stál na vánočních trzích na náměstí Svobody? Pojďte se s námi vydat na procházku podzimním lesem bílovického polesí a prohlédněte si všechny tři kandidáty na vlastní oči. Procházku povede vedoucí polesí Ing. Pavel Podlipný.

Bílovice

Během asi tříhodinové procházky ujdeme zhruba 8 km. Začneme u Myslivny Lišky Bystroušky, odkud se vydáme vzhůru po lesní cestě k pomníčku Lidušky a dále k navrhovaným vánočním stromům. Cestou se zastavíme u Lolkovy studánky, případně i u Resslova pomníku. Poté sejdeme stejnou cestou zpět dolů do Bílovic, nebo dále po rovině 2 km k zastávce autobusu v Líšni.

Sraz:
Sraz je až na místě Myslivny Lišky Bystroušky v Bílovicích nad Svitavou

Doprava:
Cesta z Brna vlakem (doporučujeme využít spoj s odjezdem ve 12:01 z hlavního nádraží): vystoupit na vlakové zastávce Bílovice nad Svitavou, pokračovat cestou podél kolejí, na mostě odbočit doprava a pokračovat Palackého ulicí k myslivně (celkem 800m).

* Vyberte si vánoční strom v naší anketě *

* Myslivna Lišky Bystroušky na mapě *

 

Rezervace míst

Z důvodu omezné kapacity 60 účastníků prosíme všechny zájemce o vytvoření rezervací prostřednictvím našeho formuláře. Rezervace není potřeba pro osoby mladší 15 let.
Děkujeme za pochopení.

Poloha stromů na turistické mapě
1 - smrk ztepilý – výška 16 metrů
2 - smrk ztepilý – výška 13 metrů
3 - smrk ztepilý – výška 14 metrů

Inzerce

Tematické prohlídky a školní procházky

Tematické prohlídky a školní procházky

Kontakty:

Tereza Uřičářová
Tematické procházky, průvodcovské služby

PO – PÁ 7.00 – 15.00

+420 773 762 302