Labyrint pod Zelným trhem

Krátkodobé pronájmy prostor, které vám nikdo jiný nenabídne: Labyrint pod Zelným trhem – společenská část. Prostor až pro 100 osob s možností návštěvy prohlídkové části Labyrintu po skupinách 25 osob, využití pro  firemní prezentace, rauty, narozeninové oslavy, komerční výstavy, svatební obřady.

Společenská část Labyrintu pod Zelným trhem není součástí prohlídkové trasy, a není proto běžně přístupná veřejnosti. Rozlehlé prostory starodávných sklepů lze využít pro pořádání různých oslav, firemních prezentací, rautů, komerčních výstav, svatebních obřadů, komorních koncertů a podobných událostí.

Labyrint pod Zelným trhem

Pro tyto a jiné příležitosti zajistíme: ozvučení celé nebo části labyrintu a barevné osvětlení. Po domluvě je možné zajistit kulturní vystoupení, moderátory, dataprojektor a promítací plátno, případně další vybavení a služby dle dohody.

Součástí pronájmu může být i návštěva prohlídkové trasy s průvodkyní a odborným výkladem z historie Brna a jeho podzemí (ve sklupinách do 25 osob). Dozvědět se tak můžete o způsobu užití sklepů v dávné minulosti, navštívíte sklepení alchymisty, mučírnu, vinný sklep a další zajímavosti.

Na mimořádné prohlídky turistické části s průvodcem mimo návštěvní hodiny je účtováno plné vstupné (160 Kč/osoba) plus 25%. Minimální počet ve skupině na mimořádnou prohlídku je 10 osob.

I když jsou sklepy obou částí Labyrintu pod Zelným trhem klimatizovány, platí všude zákaz kouření.

 

Labyrint pod Zelným trhem

Nejspodnější a nejstarší část labyrintu – gotická lednice. Lednice byly vždy na nejnižším místě sklepů a její dno bylo prohloubeno a vysypáno pískem nebo štěrkem. V zimě bylo toto místo vyskládáno kvádry ledu, který postupně odtával a vytvářel ve sklepích chladné prostředí kolem 8° až 12°C. Led tady vydržel po celý rok a v zimě byl jen doplněn.

 

Kapacita120 osob, prostory jsou členité
Vhodné profiremní prezentace, rauty, narozeninové oslavy, komerční výstavy, svatby
Vybavenípivní sety – stoly a lavice – WiFi
Poznámkaprostory jsou plně klimatizovány a teplota se pohybuje kolem 18° C, podzemní prostory jsou nekuřácké

možnost návštěvy prohlídkové trasy s průvodkyní a odborným výkladem (160 Kč/osoba) plus 25 % v případě prohlídky mimo návštěvní hodiny
  bez DPH 21%
Cena pronájmu první hodina3080 Kč
 další hodina1000 Kč
   
 Ceny doplňkových služebAktivní reproduktor500 Kč
 Mikrofon pevný300 Kč
 Mikrofon bezdrátový300 Kč
 Reflektor FHR 500100 Kč
 Reflektor FHR 1000200 Kč
 Projektor650 Kč
 Plátno samostojné400 Kč
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem
Labyrint pod Zelným trhem

Brněnské podzemí – pronájmy

Brněnské podzemí – pronájmy

Kontakt:

Mgr. Zuzana Schmidtová
koordinační pracovník podzemí
Radnická 2 (1. poschodí)

+420 542 427 145
+420 602 128 120