Kino Art - malý a velký sál

Kino Art

UPOZORNĚNÍ: Z důvodů rekonstrukce budovy Kina Art na Cihlářské ulici nenabízíme v současné době možnost pronájmu prostor kina.
Poskytujeme pronájem sálů kina Art. Lze tak využít profesionálního zázemí pro pořádání festivalů, soukromých projekcí, nebo také koncertů a významných událostí spojených nejen s audiovizuální technikou. Kino Art má zázemí s kavárnou nabízející další možnosti využití pronajímaných prostor.

Kino Art - velký sál

Kino Art sídlí ve funkcionalistické budově. Tak jako má kino Art výjimečné postavení mezi kiny, tak i vy můžete výjimečně využít tento promítací sál nejen k pořádání uzavřených společenských akcí, přednášek a seminářů, ale také ke konferencím a slavnostním příležitostem. V předsálí kina je možné využít příjemného posezení s občerstvením ve dvou stylových kavárnách. Možnost krátkodobých i dlouhodobých pronájmů sálu.

Velký sál kina Art promítá buď digitálně nebo z filmového pásu.

Kino Art - velký sál

 Adresa: Cihlářská 19na mapě
   
 Kapacita150 osob
 Cena dle déky pronájmudohodou

 

Kino Art - malý sál

Malý sál kina Art je vhodný pro soukromé projekce (filmy z cest nebo jiných událostí pro uzavřený okruh přátel), komorní festivaly, firemní prezentace nebo jako další promítací sál k velkému sálu kina Art.

Kino Art - malý sál

 Adresa: Cihlářská 19na mapě
   
 Kapacita34 osob
 Cena dle déky pronájmudohodou

 

 

 


Fundraising

Radnická 2 (1. poschodí)

Kontakt:
Martina Pokorná
Radnická 2 (1. poschodí)

+420 542 427 175
+420 775 899 356