Fotosafari – planeta zvířat / Benefice Jiřího Kolbaby pro Sdružení pěstounských rodin

Akce již proběhla
18:00
Sál B. Bakaly
190 Kč

Nejznámější aktivní český cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vystoupí v Brně na benefiční besedě s diashow. Přijďte s Vašimi dětmi zažít poznání a vzrušení při setkání s faunou všech šesti kontinentů a zároveň podpořit s Jiřím Kolbabou dobrou věc.

foto: Jiří Kolbaba – Fotosafari – planeta zvířat

Celé vstupné z pořadu „Fotosafari – planeta zvířat“ bude věnováno Sdružení pěstounských rodin. Děti, které přichází do náhradních rodin, se velmi často potýkají se zdravotním nebo psychickým handicapem. Rodiny se neobejdou bez kvalifikované podpory psychologa a sociálního pracovníka. Sdružení pěstounských rodin poskytuje pomoc desítkám osvojitelských a pěstounských rodin od roku 1995. Zapojuje se do změn systému, aby co největší počet dětí mohl žít v jedinečných rodinách a ne v ústavech. Výtěžek benefiční besedy Jiřího Kolbaby bude použit na projekt získávání nových rodin pro opuštěné děti. Více informací najdete na www.pestouni.cz

Vstupenky:
V centrálním předprodeji Turistického informačního centra města Brna, p. o., na adrese Radnická 2 a dále v online předprodeji TIC města Brna na www.vstupenky.ticbrno.cz.

Spolupořádají TIC města Brna s uměleckou a reklamní agenturou GLOBART s.r.o

Inzerce