Gospel evening

Akce již proběhla
17:00
Sál B. Bakaly
180 Kč
120,- Kč v předprodeji TICmB, Radnická 2

Vrchol a zároveň slavnostní zakončení pátého ročníku Brněnských gospelových dní.
Na koncertě vystoupí Brno Gospel Choir a jedinečný sbor složený z účastníků zmíněné víkendové dílny, kterou povede dánský sbormistr a zpěvák Rune Herholdt.

Brno gospel

Více informací naleznete na stránkách www.brnogospel.cz/bgd, na nichž se můžete přihlásit k účasti na dílně anebo si rezervovat vstupenky na „Gospel Evening“.

 

PROGRAM Brněnských gospelovských dnů 2014:

Gospel pro všechny
Úterý 7. října od 19 hodin, kostel Svaté Rodiny, Grohova 18

Přijďte si zazpívat spirituály a gospel do jedinečného prostředí novorenesančního kostela. Texty písní budou k dispozici, zpěv povede Brno Gospel Choir.
Vstupné 50,- Kč (prodej vstupenek pouze na místě konání)

Dílna s Runem Herholdtem – Přihláška nutná!
Pátek až neděle 10.-12. října 2014, Maják (Brno-Lesná),
Sál B. Bakaly – Bílý dům, Žerotínovo náměstí 6

Skočte do gospelu rovnýma nohama nebo pokud gospel zpíváte, naučte se nové písně se zkušeným sbormistrem z Dánska. Rune učil na workshopu v Brně již loni a byl to tak vydařený víkend, že jsme se společně rozhodli "do toho jít" ještě jednou.

Gospel Evening
Neděle 12. října od 17 hodin, Sál B. Bakaly – Bílý dům, Žerotínovo náměstí 6.

na nedělním koncertě uslyšíte:
-Brno Gospel Choir (Brno)
- sbor účastníků víkendové dílny pod vedením Runeho Herholdta
Vstupenky: 180,- Kč na místě, 120,- Kč v předprodeji TICmB, Radnická 2


Rune Herholdt

Rune HerholdtDánský zpěvák a sbormistr Rune Herholdt je velmi zkušeným lektorem, má za sebou více než tisícovku vystoupení. Je velmi přátelský, má velký smysl pro humor a šťastnou ruku při výběru písniček pro sbory na workshopech. V České republice bude již počtvrté, v roce 2002 účinkoval jako sólista na historicky prvním workshopu pořádaném Gospeltrainem v Plzni, v roce 2012 vyučoval v Praze, loni se velmi úspěšně uvedl v Brně na Brněnských gospelových dnech. Je sólistou jednoho z nejlepších dánských sborů Opstand Gospel Choir, dirigentem velkého sboru Arhus Gospel Singers, členem gospelového kvartetu The Gospelbrothers, milovníkem jazzu… Je na co se těšit!

Jeho webové stránky: www.runeherholdt.dk jsou sice v dánštině, ale můžete si tam poslechnout nahrávky z jeho CD. Příjemný poslech!

Inzerce