Slam poetry exhibice

Akce již proběhla
19:00
Sál B. Bakaly – foyer
90 Kč

Letošní třetí díl brněnských slam poetry exhibic. Bitva bardů slova, kterou svým hodnocením rozhodují diváci. Těšit se můžete například na Jana Jílka, Anatola Svahilce, Ondřeje Hrabala a další. Slam poetry je soutěží v přednesu poezie, ale jinak, než si ji pamatujeme ze školy. Slameři mají ve dvou kolech svým vystoupením za cíl co nejvíce zaujmout diváky pouze svým vystouením bez jakýchkoliv rekvizit.

Nepravidelné brněnské exhibice v Café Atlas a Sále B. Bakaly se snaží přivážet do Brna špičku české slam poetry, ale také mladé nadějné slamery. Chceme opět probudit zájem brněnského publika o slam poetry a ideálně najít nové brněnské slamery. Pokud se nám na místě přihlásí nějaký odvážný dobrovolník z Brna a okolí, dáme mu možnost vystoupit. Blíží se regionální kolo (18. 11. opět v Café Atlas a Sále B. Bakaly), které bude otevřené komukoliv, a trénink je potřeba. Vítěz regionálního kola bude reprezentovat Brno ve finále 5. 12. v Plzni a bude soutěžit o 30 000 Kč.

Pokud se najde odvážný dobrovolník z Brna, dáme mu prostor. Je třeba trénovat, již 18. 11. se uskuteční brněnské regionální kolo ve slam poetry, jehož vítěz bude moci soutěžit v celostátním finále 5. 12. v Plzni o 30 000 Kč.
Vstupné: 90 Kč (a dobrovolně více:-)

Hudební vystoupení mezi 1. a 2. kolem exhibcie: Filip Drlík (http://bandzone.cz/filipdrlik)

Slameři:

Anatol Svahilec (aktuální mistr ČR z roku 2014)
Ondřej Hrabal (mladý nadějný slamer z Olomouce, který se již zúčastnil i celostátního finále)
Jan Jílek (mistr ČR z let 2008 a 2011)
Barbo Ra (na pohled křehká slamerka z Prahy, jejíž verše umí tnout do živého)
Robin Kvapil (velká brněnská neznámá)
Pan Václav (herec, který je na prknech jako doma)
Jiří Juráň (host z Olomouce)

Anatol Svahilec
Barbo-Ra
Jan Jílek
Pan Václav
Ondřej Hrabal

Inzerce