Taneční divadlo Mimi fortunae

Akce již proběhla
19:00
Sál B. Bakaly

Představení Tanečního divadla MIMI FORTUNAE v Sále Břetislava Bakaly 12.6. v 19h nese "kouzelný" název LÉTOPRSKY, skrývající v sobě letní paprsky slunce, na které se zajisté těší nejen diváci, ale i členové divadla.

Pass de co-co

A jak budou tyto "letní paprsky slunce" vzývat všichni účinkující v tanečně-divadelním  a hudebním provedení? Především jsou tu pro diváky dvě premiéry. První z nich je taneční projekt SVĚTLO V ČASE (původně "malý", ale v mysli choreografky Hany Smičkové -Látalové a pod pod nohami tanečníků rostl tak, že je již přinejmenším "střední") a SETKÁNÍ (nový taneční duet sólistek souboru Zuzany Sýkorové a Hany Smičkové-Látalové).

Dále MIMI FORTUNAE uvede velmi oblíbený a žádaný "humor hit" MILÁČKU, NEMÁM CO NA SEBE!, v němž exceluje Zuzana Solčányová v manželském dialogu se Slavojem Látalem - začátkem roku velmi úspěšně prezentováno i "v zahraničí" - na Slovensku. Opakovaně bude závěr představení tvořit diváky neustále žádané PAS DE COCO (aneb Slepičí dvorek), které jako "tak trochu rebélie" bylo uvedeno i na krajské přehlídce Tanec, tanec 2014 ve Žďáru nad Sázavou a které, jako vždy, bude zase trochu jiné, protože ani protagonisté ho prostě nikdy nedokážou předvést stejně, když je smích diváků žene ke stále novým nápadům a legráckám.

Hostem večera bude opět i sólistka a choreografka z Duncan Centre Praha Aneta KAMENSKÁ a duo dobře známých muzikantů - Renata Havlíčková a Dušan Sedláček.

Členové divadla se těší i na chvíle po představení, k nimž upřímně zvou i všechny diváky, aby společně přiivítali paprsky léta douškem vínka.

Vstupné 190,- Kč v předprodeji TICmB, Radnická 2/ 230,- Kč na pokladně sálu nebo na tel. č. 777 083 126 a 737 261 107

Inzerce