Tiskové zprávy TIC BRNO

Vydáno: 
18. 2. 2020 13:45

Brno je unikátním místem s autentickou atmosférou a TIC BRNO pracuje na tom, aby o tom věděli nejen Brňáci. Je městem architektury, především té funkcionalistické, městem hudby, jak potvrdilo UNESCO, a městem gurmánů, známé především svým kavárenským životem. Do roku 2020, jehož hudebním vyvrcholením bude mezinárodní festival Janáček Brno, vstoupilo se zbrusu novým hudebním průvodcem #Brno město hudby. Kromě operního festivalu jste zváni také na mnohé další a k tomu na stovky koncertů různých žánrů. Hudební rok začne Brněnským fašankem.

Vydáno: 
17. 12. 2019 17:45

Oblíbené brněnské vánoční trhy na přání Brňanů i turistů prodlužují svou otvírací dobu až do ledna. Vyhnete se tak davům a navštívíte je bez předvánočních stresů. Kouzelná atmosféra vánočně vyzdobené moravské metropole, proslulý vánoční strom, živá hudba, gastronomické požitkářství nebo druhý největší betlém na světě. Zážitek – to je oč v Brně jde především. Užijete si živé brněnské centrum na dvou náměstích s občerstvením až do 5. ledna!

Vydáno: 
14. 12. 2019 10:00

Brno je unikátním místem s autentickou atmosférou a TIC BRNO pracuje na tom, aby o tom věděli nejen Brňáci. Je městem architektury, především té funkcionalistické, městem hudby, jak potvrdilo UNESCO, a městem objevné gastronomie, známé především svým kavárenským životem. Do roku 2020 vstoupí se zbrusu novým hudebním průvodcem, v oblasti architektury se bude TIC BRNO soustředit na tu industriální a gastronomickou scénu zmapuje Gourmet Brno 2020.

Autentické Brno

Vydáno: 
19. 11. 2019 15:15

Brněnské Vánoce mají již pátým rokem výraznou vizuální identitu. Letos poprvé je vizuál reklamní kampaně přímo provázán se vzhledem brněnských autorských hrníčků pod stromeček a dalších dárkových předmětů. Brno se v tomto období navíc pyšní také nabídkou originálních vánočních dárků. Letos jsou jimi tři zbrusu nové knížky a dva svícny, které jsou zmenšeninami brněnských ikonických staveb. V neposlední řadě letos vánoční trhy překvapují také novými autorskými degustačními zónami od dua mladých brněnských architektů.

Na začátku byly hrníčky

Vydáno: 
19. 11. 2019 14:45

Nejkrásnější svátky v roce jsou tu a jste jistě zvědaví, na co se v Brně můžete těšit letos. Nejvýraznější novinka navazuje na loňskou prodlouženou dobu trvání trhů na Dominikánském náměstí a náměstí Svobody. Návštěvníci si pochvalovali, že si mohou zajít na drink i na Boží hod. Tentokrát si budeme moci debužírování prodloužit až do roku 2020, konkrétně do 5. ledna.  

Náměstí Svobody

Stránky

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí