Tiskové zprávy TIC BRNO

Vydáno: 
15. 6. 2021 8:00

V letošním roce v období od června do srpna pro vás TIC BRNO připravil pět vyhlídkových okruhů turistického minibusu. Fanoušci architektury vyrazí za poznáváním brněnského funkcionalismu, slavných vil a za paláci průmyslové aristokracie. Další okruh nadchne milovníky krásných vyhlídek a úplnou novinkou v nabídce je sportovní trasa.

Zlatá místa brněnského sportu představí zcela nová trasa mezi vyhlídkovými jízdami – Legendární místa brněnského sportu. Minibusem se vydáme například na Fotbalový stadion za Lužánkami, Český veslařský klub v Brně, Střelák či Velodrom.

Vydáno: 
15. 6. 2021 8:00

Tuzemská dovolená bude zřejmě letos opět v kurzu. Pokud chcete zůstat ve městě a přesto se vyhnout davům, připravil TIC BRNO zajímavou sérii Autentických prohlídek s podtitulem Léto v Brně. S průvodcem se můžete vydat po místech méně i více známých, místech, která denně míjíte bez povšimnutí a objevit zajímavé příběhy. Kromě osvědčených tras pro děti či seniory si tentokrát budete moci trasu po brněnských památkách i zaběhnout.

Vydáno: 
3. 6. 2021 13:30

Při procházce Brnem můžete být překvapeni, kolik sakrálních staveb se v jeho ulicích ukrývá. Od katedrály, baziliky, kostelů a chrámů po kostelíky a kaple, od církve pravoslavné, evangelické, řecko i římskokatolické až po tu židovskou. V rámci projektu Brno a jeho chrámy i letos TIC BRNO zpřístupňuje tato liturgická místa.

Vydáno: 
2. 6. 2021 11:00

Co neodmyslitelně patří k létu a tomu v Brně především? Letní kina! Stávající nabídku letos rozšíří nový „letňák” Kina Art v zajímavých prostorách Nové Zbrojovky. Neobvyklé a neokoukané prostředí podtrhne emoce aktuálních filmových hitů i stálic stříbrného plátna.

Letní večery budou patřit premiérám pod širým nebem

Vydáno: 
1. 6. 2021 15:00

Brno je město hudby a skvělé gastronomie. Moderní architektury a slavné industriální historie. A hlavně pověstného živého centra, které nikdy nespí. Letní sezóna je za dveřmi a přináší novinky i stálice, na které se můžete těšit.

Živé centrum, to je oč tu běží!

Stránky

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

Ing. Hana Novosadová
PR manager

tel.: +420 775 911 269
E-mail: novosadova@ticbrno.cz

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí