KAMing soon. Párty pro všechny, kteří milují Brno!

Vydáno: 
23. 3. 2016 10:30

Brno je láska na celý život. Není to apríl a 1. dubna se o tom společně přesvědčíme. Turistické informační centrum města Brna dá letos zahájení sezóny zcela jinou tvář a podobu. Pořádá „KAMing soon“, párty pro ty, kteří milují Brno. Věž Staré radnice a brněnské podzemí budou opět pro zájemce otevřeny se slevou, nádvoří se pak stane místem, kde návštěvníci ochutnají špičkovou gastronomii a poslechnou si několik koncertů.

1. dubna zahájí Turistické informační centrum města Brna sezónu 2016. Otevře věž i historické sály Staré radnice, Galerie TICmB a brněnské podzemí – Labyrint pod Zelným trhem, Kostnici u sv. Jakuba a Mincmistrovský sklep. V těchto prostorách dostanou návštěvníci od 13 hodiny slevu 50 procent na vstupném. Ve 14 hodin pořádá tři komentované procházky s průvodci a po jejich skončení se od 16 hodin na nádvoří Staré radnice uskuteční hudební program a oslava 60. narozenin kultovního časopisu KAM. Na tu jsou pozváni všichni současní předplatitelé časopisu.

O gastronomický program na nádvoří a v sálech radnice se postará Food Park, producent foodmarketů, festivalů a pravidelných potravinových trhů, které jsou pořádány pod záštitou Brna-střed a pořadatel největšího potravinového trhu na Moravě.

Kromě hudebního a gastronomického programu bude Stará radnice 1. dubna také prostorem pro společné setkání a příjemný networking pro ty, kteří se svojí činností snaží Brno kulturně, turisticky i společensky zviditelnit.

„Párty a oslavu KAMing soon jsme se rozhodli uspořádat jako poděkování pro všechny, kteří v Brně žijí, a Brno je jejich srdeční záležitostí. Opravdu je co slavit! Přichází jaro, jsme na kraji nové turistické sezóny a Brno žije tak, jak již dlouho ne,“ říká ředitelka Turistického informačního centra města Brna Jana Janulíková a dodává: „Přijďte se za námi na Radnickou potkat, pobavit, zatančit si a ochutnat skvělé jídlo. Budeme se na Vás těšit v našich prostorách v oblacích, na zemi i v podzemí.“

KAMing soon

Kdy:                            1. dubna 2016

Co:                              Poznejte Brno - Brněnské podzemí a na věž Staré radnice (od 13 hodin, sleva 50% na vstupném).
Komentované procházky – Lásky v ulicích města, Z historie brněnských kaváren, Secese v centru města (od 14 hodin, vstupenky jsou k dispozici v předprodeji za 30 korun).
                                   Zažijte Brno - kulturní program na nádvoří Staré radnice a v jejích sálech.
Koncerty na nádvoří: od 16 hodin Homebwoyrasta (reggae-rock), od 17.30 hodin Jitka Šuranská (houslistka a zpěvačka), od 19 hodin Ant attack (acoustic-indie), od 20.30 hodin cimbálová muzika.
Program v sálech: Divadlo Feste - scénické čtení, Srdcaři (Hearts of Creation) – komiksové obrazy, Melanie Šohajová – klavíristka.
                                   Ochutnejte Brno - gastronomický program na nádvoří Staré radnice a v jejích sálech v režii Food Parku (od 16 hodin).

Více na:           FB/GO to BRNOcz a gotobrno.cz

Ke stažení: 

Inzerce

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí