Nová superstar se možná i letos objeví v soutěži „Brněnský vrabeček“

Vydáno: 
27. 1. 2016 11:00

Ještě několik dní mají zájemci o účinkování v soutěžích „Brněnské kolo“ a „Brněnský vrabeček“ na to, aby se do nich přihlásili. Přehlídky pořádá Turistické informační centrum města Brna a v uplynulých ročnících se jich účastnili i mladí zpěváci a hudebníci, kteří se následně objevili s velmi dobrým hodnocením v dalších celorepublikových talentových soutěžích, například ve finále Česko hledá Superstar.

Hudební a literární soutěž „Brněnské kolo“ se uskuteční 9. února 2016 v Ernově sále Staré radnice v Brně. 10. února 2016 se pak bude v sále Břetislava Bakaly v Bílém domě konat soutěž v populárním zpěvu a hudbě „Brněnský vrabeček“. Soutěž je určena pro žáky druhého stupně základních škol, gymnázií, středních škol a učilišť. Uzávěrka přihlášek do soutěže je 4. února, do literární části 28. února.

„Přehlídka je jednou z mála příležitostí k prezentaci zájmových uměleckých aktivit mládeže v Brně. Základním kritériem pro zařazení do soutěže je věk. Není důležité, zda je soutěžící student, jakou školu navštěvuje nebo zda je již zaměstnán. Soutěžící středních uměleckých škol však nemohou soutěžit v oboru, který je předmětem jejich studia,“ přiblížil pravidla vedoucí programově – produkčního oddělení TICmB Jiří Mottl.

Více informací, přihlášku a fotogalerii z loňského ročníku naleznete na: http://ticbrno.cz/cs/sal-b-bakaly/brnenske-kolo-brnensky-vrabecek-2016

Inzerce

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí