Open House Brno 2019 s registrací i bez ní

Vydáno: 
9. 4. 2019 9:45

Prohlídková akce jara je tu a zde jsou k ní informace, které vám usnadní orientaci a pomohou si letošní vydání Open House Brno pořádně užít.    

Projekt Open House Brno se těší značné oblibě, a tak je nutné se k prohlídce některých míst s omezenou kapacitou registrovat. Registrace proběhla včera v poledne, a pokud jste ji nestihli, zůstaňte v klidu. Je doregistrováno. Ti, kteří ji stihli, mají o víkendu jasno, zoufat však nemusí ani ostatní. V letošním roce je poměr míst s registrací a bez ní půl na půl.

Místa dostupná bez registrace

Alfa pasáž, Atlas Copco Services s.r.o., BikeKitchenBrno, Biskupské gymnázium, Distillery – Social Reactor, Divadlo BARKA, Divadlo na Orlí, Doléčovací a rehabilitační oddělení FNUSA, Domeq, Dopravní podnik města Brna, Dům pánů z Lipé (bez komentované prohlídky), Eleven club, Filharmonie Brno - interiér, Global IT Center, HeidelbergCement Group, Grandhotel, Kentico software, Kubova vila, Lesná: Verneovské ocelové město, či pohádkové město v hradbách?, Lyceum – Social Reactor, MADFINGER Games, Městské lázně v Zábrdovicích, Mezinárodní centrum klinického výzkumu FNUSA, Mosilana Hub, Notino s.r.o., Nová Zbrojovka – budova ředitelství, Petr Hauskrecht – Parní Pivovar, Provozně ekonomická fakulta MENDELU, Rakouský honorární konzulát, SAKO Brno, a.s. sběrné středisko odpadu, SAP Labs Czech Republic, Šelepka hraje už 50 let!, Spielberk Office Centre, The Funtasty, Ústav nábytku, designu a bydlení, LDF, MENDELU a Veletrhy Brno, a.s. administrativní budova.

„Otevřený dům“ poznáte podle čtvercového banneru s černobílým logem OPEN HOUSE BRNO a také podle některého ze sta dobrovolníků, kteří nám pomáhají s hladkým průběhem akce. Ti budou mít viditelný odznak – černobílou placku s logem akce. Veškeré informace o dostupnosti míst, jejich vybavenosti (bezbariérovost, toalety atd.) či komentovaných prohlídkách najdete na www.OPENHOUSEBRNO.cz. Průběh akce můžete sledovat na události www.facebook.com/events/415841192281255/. Nejlepší ovšem bude vše zažít na vlastní kůži přímo z centra dění podobně jako se chystá britská zakladatelka celého konceptu Open Houses Victoria Thornton, jež kvůli tomu přijede do Brna.

„Dobře navržené budovy a veřejné prostory jsou nezbytnou součástí    při tvoření a udržení živého a pulzujícího města a právě Open House umožňuje široké veřejnosti získat nové informace, zapojit se do dialogu a rozhodovat o budoucím městském prostředí,“ popsala své motivy k založení tohoto celosvětového fenoménu Victoria Thornton.

OPEN HOUSE BRNO pořádá TIC BRNO a Spolek Kultura & Management a je plnohodnotnou součástí mezinárodní sítě Open House Worldwide Family. Přijďte si na naše infocentra na Panenské 1 a Radnické 8 vyzvednout mapu zdarma, která vám mezi všemi otevřenými domy usnadní orientaci. Věříme, že si letošní ročník akce užijete, a budeme rádi, když své výstupy na sociálních sítích označíte #OPENHOUSEBRNO.

V Brně 9 .4. 2019

 

Kontakt pro média
Jan Gerych

774 309 028
Gerych@ticbrno.cz

Adéla Nováková
725 047 701
Novakova@ticbrno.cz

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí