Při výběru prodejců pro Brněnské Vánoce pomůže elektronická aukce

Vydáno: 
12. 6. 2020 23:00

V pondělí startuje výběr všech prodejců pro další ročník Brněnských Vánoc. Organizátor festivalu, TIC BRNO, přichází s novinkou, tedy s elektronickou dražbou pro vybrané typy stánků.

Kvalitní a pestrý sortiment na stáncích je jedním z klíčových atributů Brněnských Vánoc, díky kterému se trhy stávají čím dál populárnější nejen v České republice, ale i v zahraničí. TIC BRNO každoročně dbá na výběr těch nejlepších prodejců a provozovatelů a v této snaze mu letos pomůže nově zavedená elektronická dražba. „Elektronická dražba se bude týkat vybraných stánků na náměstí Svobody i Dominikánském náměstí, konkrétně těch gastronomických včetně barů, Zimního baru a prodejců potravin,“ upřesňuje ředitelka TIC BRNO Jana Janulíková.

Výhody elektronické aukce jsou nesporné. Zaručuje absolutní transparentnost a také celé výběrové řízení významně zrychlí. „Hledali jsme otevřené prostředí, kde budou moci zájemci sledovat vývoj cen a své nabídky korigovat tak, aby jim vysněný stánek neutekl kvůli doslova pár korunám. Současně budou hned po skončení dražby známy výsledky a odpadne zdlouhavé otvírání obálek a hodnocení nabídek,“ doplňuje Janulíková.

Elektronická aukce má jednoduchá pravidla. V takzvaném nultém kole, které startuje v pondělí a poběží do 24. června, se zájemci na stránkách www.ticbrno.cz (sekce Výběrová řízení a poptávky) dostanou přes odkaz do systému, do kterého nahrají své nabídky. Následně se nabídky zkontrolují, případně budou uchazeči vyzváni k doplnění, a 30. 6. pak proběhne dražba samotná. Do systému se v nultém kole může přihlásit každý a do dražby budou připuštěny ty nabídky, které splní podmínky a požadovaný sortiment konkrétních soutěžených stánků. Díky elektronické aukci budou výsledky následně známy téměř okamžitě ten den, TIC BRNO bude mít přehled o zájmu a obsazenosti stánků a samotní prodejci budou mít více času na přípravu svého působení na Brněnských Vánocích. Elektronickou aukci zajišťuje pro TIC BRNO společnost NAR marketing s.r.o., která má výborné reference a zkušenosti např. ze Zlína. Zástupci této firmy i TIC BRNO budou zájemcům k dispozici po celou dobu nultého kola tak, aby vše proběhlo hladce a bez stresu. „Doporučujeme sledovat naše stránky všem zájemcům o prodej na adventních trzích. Jsme otevřeni spolupráci s novými prodejci tak, aby byl letošní sortiment co nejzajímavější a nejpestřejší,“ uzavírá Janulíková.

www.ticbrno.cz/vyberova-rizeni

V Brně 12. června 2020

PROSÍME UVÁDĚT JMÉNA AUTORŮ, KTERÁ NAJDETE V POPISKÁCH FOTEK. NENÍ-LI JMÉNO UVEDENO, JE ZDROJEM ARCHIV. DĚKUJEME.

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí