RomanTICké Brno

Vydáno: 
1. 2. 2019 13:15

Svátek zamilovaných je u nás tradičně na 1. máje, tak co s tím Valentýnem? Někteří ho ignorují, druzí se podvolí a bezduše utrácí za růžové kýče. My radíme využít příležitosti a prožít s vašimi milovanými rande, na jakém ještě nebyli.


Nebeská výšina

Vystoupejte společně na samý vrchol Staré radnice a dopřejte svému vztahu nadhled a slibnou vyhlídku. Dostanete welcome drink, růži a sladkou tečku. To však není vše. Ať se máte na co těšit i v budoucnu, zařadíme vás do slosování o oblečení plné barev, ručně vyráběné šperky nebo poukaz na relax ve wellness centru – prostě Valentýn na výši.

Věž Staré radnice, Radnická 8, 14. února 17.00 – 22.00, 240 Kč/pár

 

Pekelná hlubina

Ponořte se společně do brněnského podzemí, zbavte svůj vztah povrchnosti a dodejte mu hloubku. I zde vás přivítáme skleničkou, růží, sladkostí a zařadíme vás do soutěže o lístky na divadelní představení Milenci nebes nebo dárek z naší produkce. Vyberte si jednu ze tří speciálních prohlídek s omezenou kapacitou a poznejte tajemství středověkých chodeb. Jen si dejte pozor, abyste se milostně opojení v přítmí labyrintu neztratili a neukázali víc, než chcete (prostory jsou kompletně monitorovány kamerami). 

Labyrint pod Zelným trhem, Zelný trh 21, 14. února, časy prohlídek: 16.30, 17.30, 18.30, 320 Kč/pár
https://ticbrno.cz/valentyn

 

Někdo to rád horké v kině

Kde by byli zamilovaní bez kin? Kino Art na ně nezapomnělo a přichází hned se dvěma návrhy.

Filmová přehlídka Bloody Valentine názvem naznačuje, že je určena zejména těm, kteří tento svátek v lásce zrovna nemají. Termín konání od úterý do soboty však odhaluje opak. Nejenže můžete Valentýna oslavit hned čtyřikrát, ti z vás, kteří ještě nejsou rozhodnutí, mohou vyzkoušet až čtyři nápadníky. 

12. – 16. 2. https://kinoart.cz/festivaly/bloody-valentine/  

Pokud vás letos Amor ještě nezasáhl a štěstí v lásce se vám vyhýbá, máte dvojnásobnou příležitost si to vynahradit ve hře. Vyhrajte, co si zasloužíte, ve Filmovém kvízu #3 s podtitulem Romantika. Mezi cenami jsou volňásky do Artu, DVDčka, filmová překvapení a možná i čokoládová srdce.

14. 2. a 20. 2. v 19:00 https://kinoart.cz/filmy/filmovy-kviz-3-romantika/

V Brně 29. ledna 2019

 

Kontakt pro média

Jan Gerych
774 309 028
gerych@ticbrno.cz

Inzerce

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí